Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyi idősen mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen mennyire lehet komoly kapcsolat, és úgymond igazi szerelem?

Figyelt kérdés
13 éves lány 16 éves a fiú, 5 hónapos kapcsolat... Ez rendes szerelem már vagy inkább gyerekkapcsolat? A fiúnál lehet már igazi vagy ő is fiatal még a nagy szerelemhez?? Köszönöm előre is...

2015. jan. 4. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok meg. Gyerekek....
2015. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehetséges, de nagyon kicsi az esély.
2015. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez a későbbiekben mély nyomot fog hagyni??:) vagy lassan """"feledésbe merül"""" úgy értem hogy nem fog számítani?
2015. jan. 4. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Túl fiatalok vagytok, de lehet, hogy komoly a kapcsolatotok, de nem nagyon hiszem. A mostani gyerekeknél egy 1-2 éves kapcsolat már hosszú kapcsolatnak számít.
2015. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már vége van.. kb 2 hete...
2015. jan. 4. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, és nem csak úgy kell valaki, akkor igen, lehet.
2015. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akármelyik kapcsolatból lehet igaz szerelem,de manapság az már nagyon ritka dolog,régen azért több volt.

Az első szerelem a legkellemesebb dolog az ember életében,általában azok mindig barátsággal végződnek és mindig emlékezni fog rá az ember,akárhány éves is :)

2015. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát a szüleim szerint ilyen fiatalon ezek nem igazi szerelmek még... nem olyanok,mint később, mikor már idősebbek leszünk... Az én hibámból ért véget, nem vagyok büszke arra, amit csináltam sőt el is ásnám magam...részemről talán ez bizonyítja, hogy nem volt nagy szerelem...de szüleim szerint a fiú is fiatal volt még, tehát ennél neki is lesznek nagyobb szerelmek, amik igazabbak...
2015. jan. 4. 14:03
 9/10 A kérdező kommentje:
hát akkor nem hiszem, hogy akár a fiúnál ez lett volna az első szerelem... nem végződött barátsággal...
2015. jan. 4. 14:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerőseim 14 évesen jöttek össze, 10 év múlva házasság, azöta gyerekek is vannak. Tehát lehet. De ha szakítottatok ennyi idő után, akkor nem hiszem, hogy ez lesz a nagy. Túl leszel rajta:)
2015. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!