Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem szánalmas?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben a környezetemben 2x is láttam erre példát. Az egyiket egy nőtől aki többéves kapcsolatban volt, a másik egy férfi akinek majd 10 éves házassága volt. Mindketten egyik pillanatról a másikra hagyták ott a társukat, de csak akkor amikor megtalálták azt a másik valakit akivel összeálltak. Ez mi? Ennyire nem tudnak egyedül lenni? Csak akkor lépnek ki hogyha akad valami biztosító pótlék, addig maradnak a langyos szarban?
2015. jan. 18. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Az ö dolguk! Az itélkezésed szánalmas!
2015. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem érzi rossznak a kapcsolatát!

Egyszer csak jön valaki, akivel felismeri, hogy van nagyszerübb, elsóprőbb érzés!

........

2015. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
a legtöbb ember ilyen. Nem tudnak meglenni magukban, ha rajtuk múlik a döntés. Ez van.
2015. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1-es, milyen ítélkezés? Ez a véleményem róluk.
2015. jan. 18. 10:58
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

yepp, szánalmas igen!

mert gyávák, alibisták, szeretetk.rvák...

2015. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki szánalmas. Emberek vagyunk és esendőek.
2015. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is szánalmas!Én inkább vagyok egyedül,mint egy rossz kapcsolatban.Egyedül lenni,nem rossz dolog,nem értem miért félnek ettől az emberek.
2015. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A másodikkal értek egyet.
2015. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne szánalmas? A másodikkal értek egyet. Lehet benne vannak egy kapcsolatba csak már nem olyan de próbálják rendbe hozni (mert ugye ha elromlik a csap a házban akkor sem veszel új házat) de közben találnak valaki mást akibe beleszeretnek, akivel érzik, hogy jobb lehet (ami nem mindig jön be). Az ítélkezés. Na az a szánalmas.
2015. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt már olyan barátnőm, aki vállalta, hogy azért nem szakított előbb a pasijával, hogy ne kelljen egyedül albit fizetnie, így mikor talált valakit, az ő lakásába költözött oda. Én is hagytam már el férfit egy másikért, de előtte a mi kapcsolatunk működött, eszembe sem jutott a szakítás. Egyszer csak jött egy férfi az életemben - az a bizonyos 3. fél - aki miatt borult minden. Elvette az eszem, mindent elsöprő szerelmet hozott, amit addig soha nem éreztem, és tudtam, hogy miatta megéri kilépni az előző kapcsolatból még akkor is, ha az is egy jól működő, stabil kis kapcsolat. Elmondtam mindent őszintén, összeszedtem a holmim, és egy barátnőmöz költöztem, ami igazából csak látszólagos volt, mert utána minden szabad percemet az új párommal töltöttem, és igen hamar nála landoltak a cuccaim is. Azóta is együtt vagyunk, én ezt egy jó döntésnek tartom. Exem is talált magának új partnert, és egyébként a mai napig jóban vagyunk, nem haraggal váltunk el. Valószínűleg tudtuk, hogy nem mi vagyunk egymásnak az igazik, hiába éreztük magunkat jól egymás társaságában. Ennek így kellett történnie.
2015. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!