Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta, hogy gáz ha elmegy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta, hogy gáz ha elmegy?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt kivertem a barátomnak,nem vagyok(nagyon) jártas ebben és nem értem.

Kérte,hogy lassítsak mert elmegy,ez rendben is van..de azt miért mondta,hogy

"ha elmegyek az baromi gáz lenne,és az ágyadra is vigyázni kell"

kb.8perce csináltuk.

Miért lenne gáz? Vagy ezt miért mondta? Vagy azért mert még "alig" pár perce csináltuk?

Köszönöm a válaszokat,előre is! :)

18/L


2015. jan. 18. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarta összekenni a lepedőt
2015. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert mikor elmegy, olyan fejet vág mint akinek levágják a himbi-limbit :o talán kérdezd meg tőle, sokkal egyszerűbb mint találgatni cunci :*
2015. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán más valakihez is kell hogy maradjon még benne valami.

Tényleg miért nem kérdezted meg?? Ha ezt nem akkor mi az amit meg tudtok beszélni??

2015. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod, ha elmegy akkor kijön a sperma. És akkor aztán szétfolyhat mindenhova. Ez kedves tőle am, hogy nem akart mindent összemocskolni.. xd
2015. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!