Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon nagy probléma? Normális, vagy sem?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk együtt a barátommal,ha találkozunk sokszor az ágyban kötünk ki(mindig,de filmezünk is beszélgetünk,pihenünk.stb.stb..)

Nem feküdtünk (még) le,de voltak már dolgok.

Nagyon zavar utólag mindig,hogy úgy is kikötünk az ágyban,hogy eljutunk addig,hogy valamelyikőnk valamelyikőnket kényeztesse.

Olyan fiatal még a kapcsolatunk,alig két hónap,és még én szűz is vagyok.Bár nagyon kívánom,és ha szexre kerül is a sor valentin napra tervezem,vagy majd utána(tudom ezt nem kell tervezni)de pont jó alkalom lenne,és addig már több ideje is együtt lennénk.

Attól félek így hamar megun.

De szerintetek miért érzem azt,hogy nem helyes hogy mindig ott jutunk ki?

Nektek volt már ilyen,vagy ilyen kapcsolatban vagytok?

Normális ez így?

15L,Ő 18F

Rosszindulatú válaszok kíméljenek.

Előre is köszönöm.:)


2015. jan. 18. 14:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagyis az a probléma,hogy akányhányszor ágyban vagyunk történnek dolgok.
2015. jan. 18. 14:10
 2/8 anonim ***** válasza:

18 éves koromban az első barátnőm 16 éves volt. Mindketten szüzek voltunk. Már 1 hét után kinyaltam őt és 2 hónap után feküdtünk le.


Nincs ezzel semmi gond.

2015. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóval akkor az a bajod, hogy pettingeltek vagy az, hogy még nem feküdtetek le? Ha zavar valami azt vele kéne megbeszélned. Ha meg le akarsz vele feküdni akkor igazából szerintem csak örülne. A barátommal eddig egy filmet sem néztem végig rendesen mert a felét valahogy sose látjuk. Szerintem ez tök normális.
2015. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

HA ennyi ideig kitartott melletted, akkor nem valószínű, hogy szex után megun és dobni fog, inkább mindig akarni fogja, mert jól érzi magát veled.. Ha pedig mégis dobna, akkor legalább kiderül, hogy valójában nem téged keresett. Nincs értelme elhúzni az első szexet.

Azért is lehet benned ellenérzés a szexel kapcsolatban, mert még nem csináltad és bűnös dolognak tartod, pedig egyáltalán nem az.

2015. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez természetes hogy mindig azt csinaljatok , mert új a dolog , és azert érzed hogy nem helyesmert még nem allsz erre készen , tudom ez furan hangzik , de en is azt hittem anno hogy keszen allok rá , és most utolag latom hogy nemkellett volna még akkor ezeket tennem mert nem alltam rá készen.
2015. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"De szerintetek miért érzem azt,hogy nem helyes hogy mindig ott jutunk ki?"


mert ez az általános felfogás, sokan mondják. az sajnos csak utána derül ki, hogy jó időt választottatok-e az első szexre. én személy szerint nem szerettem soha sokáig várni, de lehet, hogy volt, aki emiatt nem becsült annyira.

N

2015. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi probléma. Fiatalok vagytok, élvezzétek ki a testiséget. :) Valentin napra tenni az első szexet meg szuper ötlet. :)
2015. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer élünk, kureljatok annyit, amennyit csak bírtok.
2015. jan. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!