Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor ha a barátnőtők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a barátnőtők sokkal tehetősebb anyagilag mint ti?

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha a barátnőtők sokkal tehetősebb anyagilag mint ti? Kiváncsi lennék olyan férfiak véleményére akiknek volt már olyan tapasztalatuk ahol a nő jobban állt anyagilag, mint a férfi. A régi szokások szerint a férfi az aki meghívja a nőt,akinéha ajándékot vásárol neki,aki elvisz programokra, aki fizet az étteremben. De mi van akkor ha a pasinak nincs annyi pénze, mint a nőnek? Elvárhatja-e azt a férfi a nőtől hogy mindent amire szüksége van vegye meg magánakés fizesse a saját részét a közös programokban, mert úgyis megteheti anyagilag? Az anyagi különbségekre hivatkozva(még ha nem is olyan nagyok)nem költ a nőre. A nő kiadásaira pedig megjegyzést tesz, misszerint túl drága dolgokat vásárol magának.

Kiváncsi lennék véleményekre!


2015. jan. 18. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Miért kell mindig a pénzen agyalni? :/
2015. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

örülnék !! jó megfektetés,és befektetés..ki az aki nem örülne?

pénznek nem örülni? ?? milyen az??

2015. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a nő nyugodtan fizetheti a saját részét, ha megteheti, de az hogy a pasi beleszól, hogy mennyit költ magára a SAJÁT pénzén, az nem járja. Semmi köze hozzá.
2015. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem még szerencsére nem volt ilyenben részem, de azért remélem értékelni fogod a válaszomat. Én igyekszem mind a barátaimat és a barátnőmet úgy megválasztani , hogy a legtökéletesebbek legyenek :) Eddig az előző barátnőmnél és a mostani barátnőmnél is úgy van, hogy természetesen mindig én akarom fizetni a költségeit , amelyekben közösen veszünk részt , mert egyrészt én szeretném , másrészt erkölcsi kötelességnek érzem. De nem nagyon akarják hagyni és nagyon nagy határozottsággal kell rájuk hatni és önfejűnek kell lennem , hogy engedjék. Szerintem egyáltalán nem para , ha megosszátok. Később szerintem fontosabb lesz :)


F/19

2015. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy szeressétek egymást:3
2015. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha jól működik a kapcsolat szeretik egymást és harmonikus akkor az anyagiakkal ilyen téren nincs probléma.

Gondolom a férfi is dolgozik ő is keres pénzt.

Annyi, hogy ha a nő akar akkor menjen és vásároljon magának annyi ruhát amennyit csak akar, de vegye számításba, hogy ezt tegye meg a saját pénzéből.


Az éttermeket pedig szerintem hol ez hol az fizeti.

Hameg már párkapcsolatban éltek együtt akkor az elején megbeszélitek és a férfi fog fizetni neki adsz pénzt ha úgy alakul.


Mondom! Normális kapcsolatban mindent meg lehet beszélni.

2015. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Habár nő vagyok, azért remélem elfogadod a válaszom. Szerintem ez csak egy társadalmi elvárás, amit el kéne felejtenie az embereknek. Olyan elképzelés, mint a "férfinek kell eltartania a családot", "a nők gyengék", "az a férfi, amelyik sír, nem férfi", meg hasonlók. A párom anyagi tehetőssége engem soha nem befolyásolt. Például én szeretem nem anyagilag megterhelni a párom, ameddig nem házasodtam össze a férjemmel, mindig fizettem a saját részem, csak néha hívott meg egy srác, de olyan is volt, hogy én hívtam meg egy srácot. A férjemmel közös a számlánk, én is jól keresek, ő is jól keres, ennyi. Nem hasonlítgatom a bevételem az övéhez, mert ez nem erről szól.
2015. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Minden választ értékelek és köszönöm őket!

Minden nő vágyik arra hogy kisebb ajándékokkal lepjék meg vagy hogy a férfi meghívj őket. De mivel saját maga is kitudja fizetni ezért bármit megtud venni magának és betud ülni bárhova férfi nélkül is. Női szemmel picit aggasztó azt látni hogy a partneretek szándékosan nem akar költeni rátok(megtehetné ha akarná)"minek vegyem meg neki én, ha megtudja venni maga is?" elv alapján.

2015. jan. 18. 17:29
 9/13 anonim ***** válasza:

"Női szemmel picit aggasztó azt látni hogy a partneretek szándékosan nem akar költeni rátok(megtehetné ha akarná)"minek vegyem meg neki én, ha megtudja venni maga is?" elv alapján."


Igen ha nem is méregdrága dolgokat adni , amit mondjuk te bármikor kipengetsz, de apróságokat ő is tudna venni és kedveskedni néha. De ez már egy emberi tényező nem pedig pénzügyi probléma.

2015. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én őszintén sajnálom azt, akinek ilyen párja van, szerencsére vannak különb férfiak is. Én a férjemmel sokat utazok, számos közös programunk van, és nem kell ékszerekkel elhalmoznia ahhoz, hogy tudjam, hogy szeret. Én az apróbb gesztusokat sokkal többre tartom.
2015. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!