Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy reagálnátok le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy reagálnátok le, hogy a barátnőtök a kapcsolat kezdetétől, azaz 3 év alatt 25 kilót hízott?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Elhoznám a McDonald's-ból.
2015. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha mellette igényes lenne (bár nyilván ha az lenne, akkor nem hízott volna meg) akkor azért annyira nem gáz, de attól is függ, hogy mi okozhatta ezt. Ha simán "csak" elhagyta magát, akkor azért az nem túl jó, viszont ha betegségből adódna a dolog, az megint más.
2015. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Scream85 ***** válasza:
100%

Kb nálunk is ez a helyzet. 5 és fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel. A kapcsolatunk kezdete és a mostani állapot között kb 25 kg plusz van.

Mondjuk nála a genetika is közre játszik, mert anyukája és mamája is ilyen teltebb alkatú.

El is van szegény keseredve mert hiába eszik nagyon keveset,stb nincs semmi változás.

Az ilyen olyan fogyitablettákat meg én nem ajánlottam...sztem semmi hasznuk, csak lehúzás

2015. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Scream85 ***** válasza:
100%
Mondjuk az sem mindegy hogy hány kg-ról indult?
2015. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
178 centihez volt 63 kg. Most 88 kg.
2015. jan. 12. 20:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon gyakran előfordul. Szerepet játszik a genetika, a stressz, az irodai munka, a gyerekek kihordása, hogy nem jut idő mozogni, plusz adott esetben betegség, és hát az idő vasfoga.

Ha szereted, így is szereted. Te meg majd kopaszodni fogsz... Ilyen az élet.

(nálunk is ez van 34f)

2015. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem továbbra is bejön, akkor sehogy nem reagálnék rá, attól ő még ugyanaz a nő.

Ha ő nem érezné jól magát úgy, akkor csak az ő dolga, támogatnám akár le akarna fogyni, akár úgy akarna maradni.

Ha nem tetszene, akkor szimplán megbeszélném vele, hogy sportoljon valamit ( akár együtt ), figyeljen az étrendre stb.

Ha így se sikerülne fogynia, akkor elfogadnám és kész.

2015. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha ettől szereted még és vele akarsz maradni, mondd meg neki finoman, hogy aggódsz az EGÉSZSÉGE miatt. Ne azt, hogy a kövérsége miatt már esetleg nem találod olyan vonzónak. És kicsit biztasd, hogy járjon el edzőterembe, esetleg te is menj el vele.
2015. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Én megpróbálnám rávenni, hogy étkezzünk máshogy, és járjunk el sportolni.
2015. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PearlDiver ***** válasza:
70%
Tuti nehezen viselném. Kemény próba elé kerülne a szerelmünk.
2015. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!