Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Higgyek a barátnőimnek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek a barátnőimnek, vagy csak irigyek ránk?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom...7 éve!Szexuális téren ő volt nekem az első és én is neki!Ninsc baj a szexel kettőnk között...nagyon élvezzük...sőt hogy ne unjuk meg MINDIG változtatunk rajta egy kicsit!Így sokkal izgibb!De a barátnőim mindig azt mondogatják hogy ez nem mehet így életed végéig...biztos eljön az az idő mikor mással fekszek le...mert nem kívánhatom őt egész életembe!Én úgy érzem meg a párom is...(mert elmeséltem neki miket mondtak)hogy nagyon szeretjük egymást, és nagyon jó a szex...már 7 éve!!!!Ez valószínűleg nem véletlen!És ha véletlenül is csökkenne az étvágyunk...megbeszéltük...hogy valami extrát bevezetünk!De annyit mondogatják nekem ezt hogy kezdek félni!Szerintetek is így lesz?Segítsetek!!!!Imádom a párom és Ő is engem és még mindig EGYMÁST akarjuk az ágyban!
2007. okt. 29. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem irigyek hisze tökéletes kapcsolatban éltek meg tudtok mindent beszélni jo a sex is szerintem nincs okod félni

ne azon gondolkodj el h a párkapcsolatod jo e hanem hogy a barátaiddal milyen a kapcsolatod. mert szerintem egy igaz berát örül annak ha másik boldog és nem probálja belésulykoni h nem lesz ez igy jo

sok sikert a kapcsolatodhoz a továbbiakban

2007. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy tényleg ez a véleményük, nem ártó szándék vezérli őket... de ha te másképp gondolod, csak az számít!! ahogy így leírtad szerintem jól megvagytok, és meg is lesztek később is.
2007. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet abban valami, hogy ha fúrja az oldalukat, hogy TE kit kívánsz, akkor nem lehetséges, hogy nem is az igaz barátaid?? Meg most azon gondolkodtam el, hogy (már bocsi) mi közük ahhoz, hogy kit kivánsz, és kivel akarsz szeretkezni. Meglehet, hogy féltenek téged, de annak kicsi a valószínűsége. Amit most fogok irni, az nem azért irom, hogy tedd azt, csak érzékeltetem, hogy én mit szólok ha beleszólnak az életembe. Szóval: ha nekem beleavatkozik valahogy, ártó szándékkal, vagy bogarat próbál ültetni a fülembe, akkor vagy viszonzom a "szivességet", vagy akkor abban a pillanatban megszakitom a kapcsolatot a "barátnőmmel". Mert IGAZ: egy barátnő a ne a rosszat keresse bennetek, hanem inkább MINDENÁRON tartson össze titeket. én ezt teszem ha a legjobb barátnőm és a barátja veszekednk, mert TUDOM, hogy imádják egymást, és nem hagyom hogy hülyeségek miatt balhé legyen! ugyhogy azokkal a barátnőkkel szépen beszéld meg, hogy vagy hagyjákk abba, mert ugyse mennek vele semmire, mert amig nekismerik a szerelmet, addig nem tudják igazán mijen kívánni valakit. Sok sikert...:D
2007. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! Szerinem ne adj az iylen beszolásokra. Mert tudod nem mindenkinek adatik meg,hogy átélje azt az igazi fergeteges szerelmet.Neked megadatott és orulj neki. én is pont ugy érzem ahogyan te. és amikor oylanokat hallok,hogy a szerelem, s szenvedély elmulik, akkor én bele sem tudok gondolni,hogy én valaha ne érezzek a párom iránt szerelmet. Ha egyszer igazán szerelmes vagy valakibe,de ugy tényleg isten igazábol,akkor az én véleményem szerint nem fog átalakulni egyszeru szeretetté. Mindig kell,hogy ott legyen a szenvedély is.

Ha a abrátnoidnek is megadatik majd ez az érzés ami neked,akkor megértik majd ok is.

Neked egy IGAZI kapcsolatod van a pároddal,ami manapság ritkaság.élvezd és ne torodj mások véleményével.

2007. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 7 éve enyire jól megvagytok és meg tudtok beszélni mindent szerintem nics min gondolkodni, inkább legyél boldog!nem csodálom hogy irigyek, ne foglalkozz velük és ha teheted ne beszélj nekik ilyen dolgokról.Ők nem tudnak bogarat ültetni a füledbe, és boldog lehetsz.Szerintem a barátságot nem kell felrúgni, mert nem biztos hogy ártani akarnak, csak lehet nem volt még ilyen kapcsolatuk és nem hiszik hogy működhet!

Sok boldogságot még vagy 100 évig!!!!

2007. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Én 14 éve vagyok a páromma, 10 év után házasodtunk össze, és most augusztusban született meg szerelmünk gyümölcse.

Úgyhogy én azt mondom, csak az érzéseidre hallgass, ne hagy, hogy bárki is eltérítsen, mert valszeg nekedi is sikerült megtalálnod a tökéletes pasit, mint nekem, és hidd el nincs belőlük még egy.

2007. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem felejtsd el, hogy két nő már féltékeny egymsára. Sajna ilyen az élet. Ha valamiben jó vagy, tuti irigyek rád.

Ne félj, élj boldogan és nagyon becsüljétek meg egymást, kevés ilyen tökéletes pár van. Kívánom , tarsatok ki egymás mellett, amíg mindkettőtöknek tökéletes.

És ne foglalkozz mással, én ugyanezt végigjártam, csak az érzéseidre hallgass. Mond nyugodtan, hogy "Mad meglátjuk...:-)"És legyen neked igazad!!!:-)

2007. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tuti féltékenyek a barátnőid.Nekem is sokan mondták,hogy biztos megunom a páromat,hogy kíváncsi leszek más férfiakra is meg hasonlók...De együtt vagyunk a párommal és nem nem kívánok mást...a barátnőim véleményére meg nem figyelek.A lényeg amit éreztek egymás iránt.Sok boldogságot nektek továbbra is!:-)
2008. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!