Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Valahogy eddig nem nagyon voltam szerencsés a párkapcsolatokban , valahogy ezzel nekem nincs szerencsém inkább az ilyen "smárolás és ennyi " kapcsolataim voltak.Nem tartom magam csúnyának teljesen átlagos srác vagyok odafigyelek magamra próbálok jól öltözködni stb. Valahogy úgy érzem magam csajozásnál mintha nem is érdekelne az egész meg nagyon nem is teszek érte hogy legyen normális kapcsolatom. Ezt mai napig se értem hogy miért van. És félre ne értsetek nem vagyok meleg vagy ilyesmi. Valaki tudna adni valamilyen tanácsot ?

2015. jan. 18. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem még csak éretlen vagy ennyi.. hány éves vagy???
2015. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha vágysz egy komoly kapcsolatra , ami több , mint a smárolás , akkor azért tenned is kell. Szerintem az lehet a probléma , hogy volt valami kudarc , ami miatt nem vágyhatsz rá vagy szimplán csak nem akarod lekötni magad. A mai világban az az érdekes, hogy a lányok nagy része csak úgy odaadja magát , de nekem az ilyen sose kellett. Én se tartom helyesnek magam , még is eddig csak komoly kapcsolataim voltak , ahol mindent megadtunk egymásnak. Szóval szerintem gondolkozz el , hogy mit szeretnél és mire vágysz :) Ha nincs szükséged komoly kapcsolatra, akkor csak menj el szórakozni és próbálj meg hatni a lányokra (duma , öltözék , ruha , pénz :D )
2015. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Smárolj jobban, szerintem eddig nem volt elég meggyőző a lányoknak a mutatott nyelvtechnikád.
2015. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát éretlennek azért nem mondanám magam :d 17/F
2015. jan. 18. 21:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a smárolással van a gond mert azt pl. dicsérték is .. hanem inkább az utánna lévő dolgokkal.. valahogy akkor nem igazán érdekel és végül nem is lesz semmi a lányal .. :(
2015. jan. 18. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:
gondolom olyanokkal kezdesz, akik könnyen adják magukat.. rögtön jön egy kis flörtölés után a smárolás aztán kész. abban valóban nincs semmi izgalmas...ha kiszemelnél valakit-nem feltétlen egy buliban- aki normális értékrendű és van tartása akkor szerintem téged is érdekelne a dolog...
2015. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet.. csak sajnos ilyen lány eddig nem nagyon volt :(
2015. jan. 18. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:

majd lesz, ne izgulj

ne a r*bancokat nézd ki magadnak, és ne is úgy közelíts ahogy szoktál, hanem szép lassan, akkor majd értékelni fogod, amiért megküzdöttél

2015. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!