Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan fogadnátok engem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan fogadnátok engem ha ennek a lánynak a szülei lennétek?

Figyelt kérdés
A lány szülei nagyon válogatósak nekik semmi sem jó és hamar ítélkeznek. 3 feltételük van ne cigizzen ne legen piercingje, és tetkója na nekem mind a 3 van és elég rossz társaságba keveredtem de már onnan is kijöttem a suliban sincs jó hírem! Tudom...... a válaszokat köszönöm

2015. jan. 18. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb pozicióból indulnál. És ha úgy nézem, hogy lány vagyok, akkor sem kellenél.
2015. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Végül is elég érdekes srác lehetsz. De nem minden a külső... A piercinget ki tudod szedni, a cigizésről nem kell tudniuk... amíg ott vagy addig csak kibírod... A tetkó meg rajtad van , azzal nem tudsz mit kezdeni... Szerintem próbálj leülni velük majd beszélgetni , hagyd , hogy megismerjenek.


F/19

2015. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez most kérdés? 3 feltételbôl csak 3-at szegtél meg. Ez még barátok között is 100%. Tehát...
2015. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utálnálak, már csak a cigi miatt is. (A többi engem személy szerint nem zavarna.)
2015. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet, nem volt meg, kivel jöhetek össze, csak hogy kivel nem. Persze hogy nekem pont ő kellett. Azóta megszokták a dolgot, rájöttek, hogy nem véletlenül vagyunk együtt. Mostanra odáig jutottunk, hogy lehet jobban bírja a család őt, mint engem, szóval nem kell aggódni. :)
2015. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos, 3-ból két dologról simán le tudsz mondani. Akkor már mindjárt nem lesz ekkora hendikepped.
2015. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek eleg hulye feltételek, leszámítva a cigizest mert ugye arra meg a vegen raszoktatod a kicsi lányukat is. De ugyis a lany dont, tekintve hogy nem a középkorban élünk, ugyhogy...kenytelenek lesznek megszokni. Próbált volna az én anyukám felállítani ilyen kritériumokat, tuti csakazértis egy ilyen sráccal jottem volna ossze! Oh wait..? Csak nem errol van szo?
2015. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyerekem van es mar nagyok, es engem nem erdekel kivel jonnek ossze, azzal jojjenek ossze akivel jol erzik magukat es boldogok. Ha latom hogy veszekszenek a kapcsolatban akkor szoktam annyit beleszolni, hogy ha rosszul mukodik szakitsanak, nincs ertelme veszekedve egyutt lenni egymassal.. Ne menj el a szuleihez, minek mennel, talalj ki jobb programot magatoknak. A szulok meg menjenek a nyugger klubjukba minek akarnak beleszolni a fiatalok eletebe.
2015. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PearlDiver ***** válasza:

A szülei azért támasztanak ilyen feltételeket, mert úgy gondolják, ez a 3 dolog jelzi, hogy valaki rossz ember. Amint mondod, nem is olyan nagy hülyeség.

Amit tehetsz, hogy meggyőzöd őket, hogy igenis jó ember vagy. Tiszteled a lányt, vigyázol rá, nem keveredsz vissza a rossz társaságba, és személyes véleményem szerint a cigiről is leszokhatnál, az neked is jobb lesz.

2015. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A cigin már rajta vagyok!
2015. jan. 19. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!