Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az egy lánynak ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az egy lánynak ha a pasija lányokkal barátkozik főleg?

Figyelt kérdés

Már a 3. barátnőm a falra mászik ettől, hogy lány barátaim vannak és hogy velük beszélem meg a dolgaimat fiúk helyet. Miért baj ez?

Szerintem vannak olyan dolgok amiket egy fiúnak... vagyis legalább is a legtöbb fiúnak felesleges elmondani mert úgy se fogja fel. Ezért vannak lány barátaim mert ők megértőek.

Valami tipp hogy mit tudnék tenni hogy elfogadja végre és ne utálja az összeset?


18/f



2015. jan. 18. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, inkább vele kéne megbeszélned az ilyen jellegű dolgaidat... Vagy nem is tudom, lehet hülyeséget beszélek.
2015. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kölyök vagy még,ilyen nincs hogy női "barát",max ha sikerül benyomnod neki,de mivel barátnőd van ezért nem hiszem,képzeld magad forditott szituációba,de mit szólnál ha a barátnőd állandóan lelépne valami fószerral aki úgymond a "barátja",szerintem ki lennél akadva nem kicsit...
2015. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Képzeld el ezt fordított helyzetben, majd megérted.

Ha a barátnőd is inkább a haverjaival beszélne meg minden ügyes-bajos dolgot, veled meg csak dugna. Megalázó lehet neki, azt hiheti, hogy ő csak egy szexbábu és ennyi, beszélgetni és szórakozni már nem is jó.

2015. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van. A barátnőm inkább fiú baráttal beszéli meg 1-2 problémáját :) Eleinte nem zavar, de fiú-lány barátság nincs, csak ha az egyik fél foglalt vagy nem akarja a barátját , illetve ha túl jóban vannak és nem akarják elrontani a barátságot.

Szerintem ne menjen erre rá a kapcsolat... azért van egy kapcsolat, hogy mindent megbeszéljetek.

2015. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg fiu barataim vannak. En sose gondolok veluk baratsagnal tobbre. Soha nem megyek bele felreertheto sziruba. De ok se elnek vissza a baratsaggal. Az en baratomat nem zavarja vagy csak nem mutatja. N
2015. jan. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!