Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt normálisnak tartjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt normálisnak tartjátok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt vagyunk 4 hónapja. Tegnap nézegettük egymást telóját és amikor belementem a galériába.. hát..

Az a lényeg hogy van rajta kb 500 kép arról hogy milyet üríttett a wc-n valaki. Megkérdeztem tőle hogy 'ez mi ez'és mondta hogy minden nap lefényképezi milyet alkotott. Én mondtam erre hogy ez nagyon bizarr, erre ő elsírta magát és kirohant. Azóta kibékültünk, mondtam neki hogy jó elfogadom én. (Pedig nem nagyon tudom)


Ti hogy állnátok hozzá ehhez? Szakítanátok vele?


2014. dec. 27. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom...emiatt nem szakítanék, de neki is ciki meg neked is a téma. jó lenne, ha meg tudnátok beszélni, hogy ezt mégis miért csinálja
2014. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát kicsit fura, de emiatt nem hiszem, hogy szakítanék vele. De azért jó lenne tudni, hogy mégis miért csinálja ezt.
2014. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bzdmg. o.O

Hát várjál, ezt még nekem is fel kell dolgozni...

Erre most el kell szívni egy kávét.

2014. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ő sem tudja elmondani miért csinálja.

Mondtam hogy menjünk el valami dokihoz, elkísérem meg minden de nem akar.

2014. dec. 27. 12:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyet se láttam még,illetve hallottam :)

Szakítani nem szakítanék,de elbeszélgetnék vele erről,meg az ilyesféle dolgokról.


Ha nem engedi hogy segíts neki,nem tudsz mit tenni.Próbálj meg vele minél többet beszélgetni.

2014. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, ez nem egy nagy dolog, legközelebb nem nézegeted a telóját, s kész. Fura, de ez van, lehet, h volt vmi bélférge régebben, s azóta fél attól.
2014. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Meglehet, hogy egy "kicsit" nem normális, de ez még nem kéne változtasson azon, mit gondolsz másképp róla. Vedd úgy, mintha nem is történt volna meg ez az egész!
2014. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kóros fekalofília.
2014. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy kényszerbeteg?(nem vicc és nem sértés!!!) fél attól, hogy ha eltér a normálistól, akkor ő beteg? nincsenek ilyen gondolatai?
2014. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!