Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tartjátok ezt jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok ezt jó vagy éppen kevésbé jó ötletnek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel pár hónapja vagyunk együtt. Én 22, ő pedig 20 éves. Én már a kapcsolatunk elején elvittem a szüleimhez bemutatni egy családias hangvételű ebéd keretében. Azóta szinte velem és nálam él. Családomtól külön élünk, de napi szinten találkozik a szüleimmel.

Az ünnepekre haza utazott a szüleihez. Én még nem találkoztam velük, és keveset tudok róluk. Barátnőm azt tervezi, hogy karácsonykor utazzam el hozzájuk, és akkor leszek bemutatva. Az ünnepere összejön az egész család. De mivel távol élnek, és velem szeretné tölteni az ünnepeket, és mutogatni szeretné hol is nőtt fel ezért egyből ott is aludnék. Szóval nem csak bemutatna, hanem egyből ott is maradnék az év hátralevő részében. Majd az ünnepek után együtt jönnénk vissza.

Szerintem ez elég csücskös elgondolás, és eléggé mély víz. Bemuatatkozás, karácsony, nagy család, ajándék stb stb...

De mivel szeretem ezért megyek pakolni...


2014. dec. 24. 13:31
 1/3 anonim válasza:
ez szerintem nagyon jó ötlet :)
2014. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hat testverem, nagyon nem irigyellek most
2014. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem is jó ötlet, és tetszik is, de azért a félelem is dolgozik most bennem.

Kb 10-en leszünk ott és a szállás is 2 helyen lesz egyből megoldva, nem beszélve arról, hogy az ajándéka is csak ünnepek után kapja meg szóval most én leszek számára az ajándék, ami szerintem elégnek kell lennie a családnak meg mivel nem ismerem őket ezért egy gesztusbeli dolgot találtam ki meg viszek sütit hátha elég lesz megtörni a jeget. Utána meg már elleszünk és császkálunk. Szóval jól fogom érezni magam, csak az első lépés a legnehezebb. Nah meg odajutni, mert vonatozhatok felmálházva többször átszállni és még sohasem jártam arra...

Szóval fejjel a falnak. :)

2014. dec. 24. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!