Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kényes kérdéseket hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényes kérdéseket hogyan beszélitek meg? Hogyan lehetne könnyebbé tenni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, akibe beleszerettem és összejöttünk. Kiderült, hogy pszichés eredetű merevedési problémái vannak. A múltjában történtek dolgok, amiről nem hajlandó beszélgetni és ezt is csak azután mondta el, hogy megkértem, menjünk urológushoz kivizsgálásra.


Helyzetünk halmozottan hátrányos : ahol lakunk lehetetlenség normális pszichológushoz elmenni, nem az anyanyelvünkön beszélgetünk, én iszonyúan stresszelek az ilyen beszélgetéseknél és még csak pár hete vagyunk együtt (bár ez elég intenzív és nagyon közel kerültünk egymáshoz).


Az nem opció, hogy elhagyom, viszont ötletem sincs, hogy hogyan lehetne könnyebbé tenni az ilyen beszélgetéseket vagy hogy hogyan lehetne jól felépíteni, hogy mindig egyre többet tudjak meg.


Ő 21F, én 24L


2015. jan. 19. 00:41
 1/3 anonim válasza:
7%
Gyakorin szoktuk megbeszélni az újdonsült csajommal. ÉS IGEN, BOLDOG VAGYOK!!!
2015. jan. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Majd Matisz nagypapa tolmácsol vagy nem tudom.
2015. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be 4-5 kiskutyát, rakd köré, adj a kezébe kakaót, vastag zokni legyen a lábán, kispárna a háta mögött.
2015. jan. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!