Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon elrontottam valamit.

Figyelt kérdés

Egy házibuliba voltam ahol hallottam amint arról beszélnek, hogy a Balázs(az én barátom) megcsalja a barátnőjét, azaz engem.

Ő nem volt a buliban viszont az egyik osztálytársa(Dávid) igen. Bosszúból orálisan kielégítettem a srácot, de csak utána derült ki, hogy ő nem is az osztálytársa Dávid volt, hanem számunkra egy teljesen idegen ember. Néhány haverját csak névről ismerem...

ÉS végül kiderült, hogy nem is az én Balázs barátomról beszéltek hanem valaki másról...tehát nem is csalt meg.


Most mit tegyek???


2015. jan. 19. 03:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat mond meg hogy leszoptal egy masik faszit es dontson ahogy gondolja mert te azaz te keptelen vagy arra hogy megbeszeld a baratoddal hogy valami baj van es inkabb rogton "bosszut" allsz. Bar a vadidegen sracnak jar a pacsi hogy kapott egy ingyen oboat:) le is nyelted neki?
2015. jan. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy jó volt, én élveztem, úgyhogy ne bánd!
2015. jan. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Darwin díj, we have a winner!
2015. jan. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez jobb mint a barátok közt :"D
2015. jan. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
semmit ne tegyél :) mondj el 10 miatyánkot 5 szűzmáriát és szopizd le kétszer a barátod :)
2015. jan. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez tuti kamu...de ha mégse akkor mond el Balázsnak szakíts vele, dugasd meg magad a kutyával is aztán menjél dolgozni valamelyik autópálya mellé amekkora egy ostoba r1b4nc vagy...


amúgy milyen már...neked nem pia, valami márkás cucc kell, hogy megdöntsenek, mint manapság sok csajnak, csak annyi, hogy "őőő a Balázs megcsal" és máris rákapsz a brére...ha azt mondta volna, hogy édes 3-ast toltak akkor gruppen partit szervezel "bosszúból"? IQ nuku :S

2015. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:-D

Én meg csak nézek és szakadok a nevetéstől.Van aki biztos igy próbál beszélni,hogy lepippant valakit

2015. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!