Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg szeret a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szeret a párom ha tűri amit csinálok? Szerintetek?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt a párommal már 2éve együtt is élünk. Dolgoztunk ausztriába 1 évet és ott egy munkahelyünk is volt,állandóan ellenöriztem h nem e csajozik hogy kivel ismerkedik. Végül hazajöttünk most BP-en élünk külön munkahelyünk van de most is állandóan féltékeny vagyok mindig nézem a telefonját a fb-ját nem jelölget be nőket. mindig tudni akarom h hol van hova megy mikor jön.Nem jár el nélkülem bulizni. Állandóan hivogatom telefonon. Mindig nyaggatom hogy ugye nem csal meg soha... igazábol nincs semmi olyan ok amiért ezt kéne éreznem, volt a kapcsolatunk elején hogy hazudott de már nem jár össze avval a társasággal szintén miattam. Én tudom hogy elviselhetetlen vagyok és már próbáltam változtatni rajta de vajon ő miért tűri?
2015. jan. 19. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Elpapucsosodott.
2015. jan. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondlom még szeret.

Viszont változtass, nagyon gyorsan, mert ezt senki nem fogja hosszútávon tűrni.

2015. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hat nagyon kell szeressen, en mar reg dobtalak volna...
2015. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy fél attól, hogy utánad nehezen kapna nőt.
2015. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy rémálom amit leirtál!

Ráadásul ha meggebedsz is belekergeted hazugságikba és ott b...át ahol tud!

Nem lenne jobb ha nem megfojtanád meg és önként, dalolva mesélné mit csinált, merre járt?

Én megtudnám, hogy a dolgaimban kutakodsz ...

Kivágnálak mjnt a macskát ...

Szerencsére a párom nem ilyen!

Mit csináltál volna ha közlöm, melkm volt és nem lehet elmondanom merre, mi!?

2015. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kinek kell ilyen nő?????

szánalom mik vannak, pofán leszakadna, ha más után kutakodnék

biztos jól tudsz szopni, mást nem tudok elképzelni

2015. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Undorító a viselkedésed, hosszú távon ez nem megoldás, egyszer tényleg besokall szerencsétlen papucsállatkád és ott hagy a francba.


egy nőtársad

2015. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
akárhhogy is szeret, akármit is: ezen a.s.a.p változtatni kell. Ez nem normális. Én már attól szarul éreztem magam, h elolvastam :(
2015. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én már rég kidobtalak volna, a párod jó hye, amiért nem teszi.


25L

2015. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!