Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitartanál egy olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartanál egy olyan lány mellett, aki az első randi után közölné Veled, hogy csak az esküvő után lenne hajlandó szexuális kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 11:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ahogy írták már előttem, egy kicsit várnék még (egy-két hónapot) - főleg ha tényleg nagyon tetszik a csaj -, és meglátnám, hogy nem változik-e a véleménye. Végül is ha belémszeret, lehet hogy odaadná magát nekem. Amúgy meg megnősülni egyelőre nem szándékozom, és szexért sem lennék erre hajlandó.
2015. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ragaszkodna ehhez a marhasághoz akkor nem! A jó párkapcsolat EGYIK nagyon fontos része számomra a jó szex. Anélkül nagyon gyorsan megromlana a kapcsolat és ki is lépnék belőle, a társam a szexben is legyen maximálisan a társam. Így ez hogy derülne ki? Olyannal kötöm csak össze az életemet hivatalosan is, akivel egyezik a szexuális ritmusunk, izlésünk is.

Így ez hogy derülne ki? Bár így mindjárt ki is derülna, mert aki ilye mond az nem hozzám való.

2015. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy a lány is kitartana e az eredeti elgondolása mellett? A szerelem nagyon meg tudja változtatni az embert.
2015. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Aha, persze! Aztán kiderül, hogy szar a szex és ebben nem passzolunk ... hosszútávú kapcsolat enélkül nem megy ... és 2 hónap múlva elválunk ...
2015. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Azt nem írta a kérdező, hogy milyn okból, gyerekek. ;)

Ha vallási, menekülnék. De csak azért, mert eszeveszettül irritál a kereszténység. Ha más... ott már egészen más a helyzet.

2015. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Teljesen kizárt! Olyan nőt 100% nem vennék el akivel nem passzolunk a lehető legtöbb dologban.

És ebben a szex is beletartozik...


Amúgy bele sem merek gondolni milyen lehet a szexben a hozzáállása ha ennyire elutasító. Rossz szex életem végéig? Hát egy nagy frászt!

2015. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem, mivel én meg nem akarok megházasodni! :D

A másik dolog, meg nehogy már akkor derüljön ki, hogy töke van a menyasszonynak!

2015. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
ha már 18 felett van,akkor ezt túlzásnak tartom. azért na :D
2015. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Húúú barátom saját tapasztalom szerint mondom neked hogy nem nagyon. Én nem bírtam 1évnél tovább , persze ez is egyénfüggő. Függ attól is hogy mennyire vallásos , nagyon rossz tud lenni hogy te szeretnéd és vissza utasít. Nekünk odáig fajultak a dolgok hogy lett egy másik akivel csak sexelek. De persze a hívő csajt is kívánom , hajt a kíváncsiság... Mi csak a petting jutottunk , egy év után puszilta csak meg a f*rkam. Idővel biztos egyre többet engedne , így sokáig ki lehet húzni egy párkapcsolatot. Na de mi lesz , ha ugyan abba amibe mi? Nem fogod bírni? Próbáljátok meg és ha úgy érzed menni fog akkor hajrá. :)
2015. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nekem csak az nem tetszik,hogy a szex az amitől működik a szerelem.Az én férjem Afganisztánban volt 1 évig.Egyszer nem csaltam meg.Mindig írtam neki levelet.Hiányzott nagyon ,de nem csak a sexért
2015. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!