Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat egy másik kontinensr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat egy másik kontinensről! Megoldható, működhet?

Figyelt kérdés
Közel féléve ismertem meg 1 fantasztikus Brazil lányt. Miután 1 hosszú kapcsolatból kiléptem Ő volt az első lány aki képes volt érzelmileg is megfogni. De mint mindennek, ennek is eljött a vége. Hazamegy! Gondolkoztunk rajta mi legyen, de én nem akarok kint élni Brazíliában, tőle viszont nem várnám el, hogy itt éljen Magyarországon és hát el is mondta, hogy élne ő itt csak a fizetések nagyon rosszak az ő szakterületén. Szeretnénk megpróbálni megoldani valahogy, de a távkapcsolat nem a mi világunk se ő se én nem tudunk otthon ülni 1-2 évig úgy, hogy évente 2szer látjuk egymást. Valaki volt hasonló helyzetben, megoldottátok valahogy?

2015. jan. 19. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem működhet. Csak ha összeköltöztök egy harmadik országban, ami mindkettőtöknek megfelel.

Nekünk sem sikerült, de írtam a fél órával ezelőtti kérdésedhez is.

2015. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van akkora farkad, hogy átérjen egy másik kontinensre?

Na látod: nem működhet :-(

2015. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az előzőt töröltem. De köszönöm a válaszodat! Neki Németország jó lenne de közöm nincs a Németekhez! Angol nyelvterület nem lenne gond. De akkor veszett fejsze nyele
2015. jan. 19. 11:45
 4/6 pantha rhei ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy én Brazíliában ismertem meg a lányt, ő pedig most töltötte itt Magyarországon a telet. Rio de Janeiróban csak nyaralás szintjén gondolkodunk, Budapest lesz valószínűleg a családi bázis. Fejlettebb, biztonságosabb, nyugodtabb.


A távkapcsolat..nehéz, ezt Nektek kell tudni, érezni. Gondolom utánanéztél már az itt (Európában) tartózkodás feltételeinek, és a vízum akadályok miatt a házasság a legjobb megoldás. Azt hiszem ezen a ponton érdemes átgondolni, hogy mennyire komoly a dolog kettőtök között, mert egy ilyen kapcsolat óriási áldozatokat (magánybeli, anyagi, stb.) követel meg és csak úgy van értelme fenntartani, ha komolyan, és közös jövőt terveztek. Ha gondolod, írj, és beszélünk bővebben a tapasztalataimról.

2015. febr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.

Ehhez nagyon fiatalok vagyunk, hogy így elkötelezzük magunkat, mert most érzünk "valamit".

Haza ment sajnos, és jobb is így mindenkinek egyenlőre.

Köszönöm szépen a segítségedet ettől függetlenül.

2015. febr. 4. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlít a helyzetünk...Ha gondolod írj, elmesélem, hogy velünk mi lett.
2015. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!