Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vizsgára tanultok ( egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vizsgára tanultok ( egyetem, főiskola ) tényleg ennyire megszűnik a világ körületetek?

Figyelt kérdés
Nem beszéltek se barátokkal,se szülőkkel,pároddal?
2015. jan. 19. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

A stréberek általában ilyenek...fogadd el ez vagy.


ui.: körületetek -.- körülöttetek.... meg írni tanulj...., írj meg tanulni....

2015. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen vizsga anyaga 300 nyomtatott oldal körül mozog általában. És a kb. 5 hetes vizsgaidőszakban több ilyen vizsga van, gyakran teljesen más témákból. Szóval nem könnyű, és sok figyelmet igényel a felkészülés. Emiatt ne szekáld a pasid, majd veled is foglalkozik, ha túl van a vizsgáin.
2015. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor sajnos muszáj áldozatokat hozni, valószínű a legtöbben nem azért nem kettessel akarják átbukdácsolni a főiskolát/egyetemet.
2015. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
# 3 Létezik kettesnél jobb jegy? :O
2015. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első nagyon mellélőttél a hozzászólásoddal..Pont Te szólsz meg h stréber vagyok..Utána meg kijavítod amit írtam..


Többieknek köszönöm a választ :)

Remélem azért kapok még.. :)

2015. jan. 19. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Én el nem nagyon járok el itthonról ebben az idoszakban, de azért a párommal találkozom egy egy estét vagy közös vacsit megejtünk, ez feltöltődés mindenkinek. Szüleimmel, hugommal is beszelek, barátnőimmel is...persze stresszes vagyok nagyon...de pont ezért kell beszélgetni, lazulni. Mindezek mellett napi 8 órát legalább tanulok. Nem tartom ettől magam strébernek. Orvostanhallgató vagyok...ez nálunk vizsgaidőszakban normális.
2015. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem igazán van időm semmire. Csak fontos dolgokról beszélek azzal akivel nagyon szükséges. Nekem egy 5 hét alatt kb 8-9 vizsgám van, és nem is biztos, hogy sikerül elsőre. És jól írta itt egy hozzászóló egy vizsga simán lefed olyankor 300 oldalnyi anyagot. Sajna elég rossz időszak, de utána szabadság van és bepótolok mindent.
2015. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen nincs :D

Buszon/vonaton szoktam általában tanulni.

Nem tudom rászánni magam a tanulásra itthon, minden érdekesebb :P

2015. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!