Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg, hogy mutassa be a diplomáját?

Figyelt kérdés

Mindig állította, hogy több diplomája is van,hogy nagyon tanult, de sajnos én nagyon felületessenek érzem az ismereteit minden téren. Egy ideje már együtt élünk, és sosem került a kezembe, pedig már kerestem is. Az igazság az, hogy nem hiszem, hogy van diplomája, inkább úgy hangzik, mintha OKJ lenne....

Az is furcsa, hogy sokat mesél az életéről, de egyetlen sztorija sincs a főiskolás éveiről. Mesél a középsuliról, meg az érettségiről, egy OKJ-s vizsgáról, de ez minden. Nem értem. Miért hazudná, hogy van neki? Hogyan kérdezhetnék rá úgy, hogy ne érezze faggatva magát?



2013. nov. 9. 16:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg milyen diplomája is van pontosan, mert nem emlékszel rá, hogy beszéltetek volna róla pontosan. Milyen volt az egyetem, meséljen róla.

Régen rossz, ha az ember már ebben is hazudik... Nekem rengeteg élményem van az egyetemről, ha valakivel megismerkedem, tuti hogy valamilyen úton módon szóba kerül, pláne ha ő is volt egyetemista. Arról nem is beszélve, hogy azért a munkahelyemből is lehet rá következtetni, hogy valamiféle felsőfokú végzettségem azért van.

Ő hol dolgozik? Miért nem kérdezel rá egyértelműen? Avagy mondod szimplán csak azt, hogy megnéznéd a diplomáját...

2013. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Kicsim lenne egy tök jó munka lehetősé ahova betudnálak szerezni. Gyorsan írd meg az önéletrajzodat és beviszem.
2013. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg, hogy mutassa meg, mert még sosem láttál élőben diplomát. Kérdezd meg, hogy melyik egyetemre mikor járt, kiket ismer onnan. Kérdezz rá a tantárgyakra, hogy miből írta a szakdolgozatát, stb.. Persze nem faggatva, hanem tágra nyílt szemekkel, érdeklődve.

Ha a szüleivel találkozol akkor mondd meg nekik, hogy büszke vagy a gyermekük diplomáira.


Előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból.

2013. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%

És hozzámentél valakihez úgy, hogy nem tudod, hol, mit tanult?

Másrészt ha nem lenne diplomája, akkor nem mentél volna hozzá?

Nem értem én ezeket a dolgokat.


Egyébként tök egyszerű. Elkezded valamikor nézegetni a régi dolgaidat. Bizonyítványok, ellenőrzők, ilyesmi, sztorizgattok a sulis dolgokról és megkéred, hogy vegye elő ő is a sajátjait.

Mi legalábbis szokunk időnként ilyenekkel nosztalgiázni a férjemmel.

2013. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%
nagyon sokat állítják, hogy ők diplomásak, mert elvégeztek egy felnőttképzést valamelyik egyetemen. Azért ez egy kicsit távol áll a diplomától. Elég szánalmas szerintem, ha valaki épp hogy megmelegedett párszor egy képzésen és máris diplomásnak tartja magát.
2013. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
98%

Abban tényleg van valami amit az utolsó írt. Én is felsőfokú szakképzésre jártam és tényleg sok csoporttársam mondta diplomának miközben csak felsőfokú OKJ végzettség.

Hiába járt 2 évig egyetemre, attól még nem alapképzésre járt csaj FSZ-re.

2013. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
7%

Az is lehet, hogy csak vette..Simán kiderül egyébként pár kérdésből, intelligenciából és tájékozottságból.


Tehát ha pl megkérdezi tőled, hogy"mi az IQ" akkor tutkó lehetsz, hogy még az érettségije sincs meg-lehet, hogy vette, de hogy nem végezte el az tuti:DD

2013. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hányszor volt uv vizsgája vagy kikérte-e a rektori engedélyt utolsó vizsgára,vagy melyik tantárgyból nem szeretett zh-t írni hanem tud ezekre válaszolni akkor életébe nem járt egyetemre.
2013. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
31%

nem mindegy diplomas vagy sem?

A kerdes szereted eleted parja vagy nem.

Az en ferjem mindig bosszant azzal ha valamit nem tudok igy felel,,oh ph egy pillanat leszaladok megnezni a diplomadiat a falon szerintem elloptak,,

Ha duhos ram akkor megkerdezi hany libaert vettem oket mert butasagokat kerdezek.

Na ezt utalom egy diploma azt mondja el egy szakteruleten felsofoku vegzetsegem van ennyi.

Nem iq jellemez se nem eq egyszeruen nem leszel okos muvelt ember tole.Muveltseg egy osszetett dolog iskola eletttapasztalat erdeklodes olvasotsag stb all.

2013. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó azért ha hazudik x hónapon/ éven keresztül az azért egyáltalán nem mindegy.
2013. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!