Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le akarom koptatni a srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarom koptatni a srácot, de zsarol. Mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki többet akar tőlem, mint barátság pedig tudja hogy van régóta párom. Én is írtam neki félreérthető dolgokat, de végig tudta hogy sosem hagynám el vagy csalnám meg a párom. Szeretném teljesen lekoptatni mert egyre rámenősebb, de félek, hogy elküldi a páromnak a beszélgetéseinket. mit lehet tenni?

2015. jan. 19. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolatod a pároddal akkor ezt megbeszélheted vele.
2015. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mond el ezt a "párodnak" és utána koptassad le a gyereket
2015. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Ne legyél szajha miközben irkálgatsz a pasid mellet más fiunak. ^^

....legközelebb.

S titkolódzól a pasidnak, szerinted ezt lehet kapcsolatnak nevezni? xDXDXDD Idióta.

2015. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni. De nagy balhé lesz belőle, ezt szerettem volna elkerülni.
2015. jan. 19. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Az "én is írtam neki..." kezdetű mondatod egy nagy-nagy hazugság. Ha ilyeneket írsz, akkor pontosan azt a következtetést lehet levonni, amit a nyomuló srác: van esélye nálad.

Nem kellett volna flörtölgetni kapcsolat mellett, hanem megmondani, hogy "hagyj békén, kérlek". Most már késő.

2015. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, magadnak okoztad a bajt.
2015. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az sem jobb ha mástól tudja majd meg...
2015. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem dobjanak mind a ketten.

Nem érdemelsz pasit.

2015. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zsarolni semmikepp se hagyd magad. mondd neki hogy mar reg megmutattad a parodnak a beszelgeteseket, vagyis mar nincs mivel zsarolnia.
2015. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!