Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel több mint 3 hónapja kavarunk (csak csók, és semmi más.. meg ruhán keresztül tapi.. de én többet nem engedtem, mert nem szeretnék olyan emberrel lefekudni, akivel nem vagyok együtt). Már amikor meglátott, akkor mondta a közös barátainknak, hogy meg akar engem dugni.. Meg stb.. Meg nekem is mondta.. És töbször próbálkozott is már. De sose adtam be a derekam a leírt okok miatt. Amikor elkezdtünk kavargatni, akkor tudtam, hogy ő azt akarja.. De abban még a mai napig nem vagyok biztos, hogy csak azt akarja. Minden délután együtt vagyunk.. Ő hív el mindig. Vagy átmegyünk hozzájuk, vagy elmegyünk sétálni.. Nem minden alkalommal csókol meg.. Múltkor az egyik délután, mikor hívott, mondtam neki, hogy nem megyek, és teljesen ki volt akadva, hogy mi az, hogy nem megyek, hiszen minden délután együtt vagyunk.. Aztán végülis elmentem vele, de megmondtam neki, hogy nem normális, ami köztünk van, hogy minden délután együtt vagyunk, néha csókolózunk, de senki nem tud róla, hogy köztünk van egyáltalán valami.. És hogy ez gáz, hogy 3 hónapja ugyan az van, hogy nem vagyunk együtt, de mégis van köztünk valami.. Aztán amikor ezt elmondtam neki, akkor csak megállított, magához húzott, és megcsókolt, azt mondta szeret. De én ebben nem vagyok biztos.. Mert ha szeretne, akkor járnánk.. Vagy legalább elmondaná, hogy mit gondol a kettőnk kapcsolatáról.. Mert mindig eltereli a témát, ha erről van szó.. Meg bulikon más lányokkal is kavargat.. De azok csak alkalmak.. Senkivel nincs így, mint velem, mert csak hozzám ragaszkodik ennyire. Ha meglát egy másim fiúval, akkor mindig féltékenykedik.. De nem értem miért, miután ő kavargat más lányokkal. Én meg csak beszélvetek más fiúkkal. Én nagyon szeretem őt.. De már úgy érzem, hogy nem bírom tovább ezt a helyzetet, de elengedni se tudom őt.. Mit tegyek? 18 lány

2015. jan. 17. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Húú, hát ez nem könnyű helyzet... Szerintem nem csak szexet akar, mert arra megkaphatott volna már bárkit, nem hiszem, hogy eddig húzná veled a dolgot... Lehet, hogy csak fél elköteleződni, vagy attól, hogy mások mit gondolnának kettőtökről, pl. a suliban, ki tudja... De még nem reménytelen a helyzet :)
2015. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen jól látod a helyzetet.. Fél az elköteleződéstől.. De attól is fél, hogy elveszít engem. Es annyira érdekli mindig mások véleménye..
2015. jan. 17. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
mi történt végül?
2015. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azota is tart ez az egesz orulet...
2015. júl. 14. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!