Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek az ilyen párok viselkedéséről? Csak szerintem undorítóak?

Figyelt kérdés

Most hétvégén esett meg a dolog, a buszon ültem, jöttem haza munkából úgy 11 körül, amikor felszállt egy párocska, valószínűleg buliból jöhettek,mert látszott rajtuk hogy spiccesek, meg a csajszin olyan ruha i volt, amit nem nagyon vesznek fel emberek mashova. (És amiben ilyen időben tökéletesen lehet tüdőgyulladást kapni, mindegy)

Na szóval felszálltak, egy hely volt, a csávó leült, csaj az ölébe (engem már ez is idegesíteni szokott,de üsse kő, fiatalok), viszont amit ezután műveltek, az már tényleg durva volt. Az ami enyelgésnek is gyenge kifejezés, hogy kb az egész busz a csaj seggét, meg tangáját bámulta, hogy egymás torkában matattak már konkrétan, rájuk is szólt egy idős hölgy, szerintem ha nem teszi, a csávó ott ujjazza meg a busz közepén a lányt, legjobb esetben. És ami a legszomorúbb, hogy bár a fiú nem tudom mennyi idős volt (19-20nak néztem), de a lány holtbiztos, hogy nem volt több 17nél...

Nem vagyok prűd, én is voltam fiatal, de szerintem ez a kategória már nem fér bele, komolyan kellemetlen volt ott ülni a buszon már....

Ti mit gondoltok, hogy próbáljátok lereagálni az ilyeneket, ha találkoztok hasonlóval?

25N


2015. jan. 19. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Készítek gyorsan pár képet és beküldöm a napiszarra.
2015. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
De prűd vagy. 11-kor ez teljesen normális.
2015. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen nem törődök az ilyennel, hanem elfogadom. Az ő dolguk, hogy nem tudják a hálóban tartani, amíg nem közszeméremsértés kategória, addig nem kell ezen fennakadni. Nem a te dolgod nevelni őket, hanem a szüleiké.


Örülj neki, hogy te nem ez a kategória vagy, én is örülök annak, hogy én sem.


23/F

2015. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azok igen.

De, füles be, ablakon ki bámészkodás és teszek rájuk.

2015. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is lehet öreg vagyok már, de engem az is kiakaszt amikor a cicanacis csajok bugyikáját kell nézegetnem. Mert persze minden éretlen süldő rákapott a leggingsre, viszont nem a farmer hatásúra... és legtöbb tinicsajnak konkrétan látom a fehérneműjét, mert nem hosszított hanem derékig érő felsővel hordják... Gratulálok neki!


Rosszabb napjaimon elképzelem ahogy beszólok, neki, valami durvát és lealacsonyítót...

De leginkább próbálom elkerülni vagy nézni az ilyesmit. De ma már annyira általános, hogy a 13-18 éves egy szakadt prostinak öltözik, hogy mindenhol beéljük botlik... Pedig nekem van prosti ismerősöm és a mai tinilányokhoz képest ő egy igazi urihölgy...


28 N

2015. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egyetertek a kerdezovel, ez mar azert sok. nem azert, mert engem zavar, en siman megbamultam volna oket es jot nevetek magamban :) es en is csinaltam sok hulyeseget regebben.


ez inkabb masok miatt zavaro, mert nem mindenkinek van ugyanott a hatar. kozossegben azert illik egy bizonyos szinten viselkedni, barmennyire is ra vagyunk izgulva a masikra.


lehet ezt prudsegnek is hivni, de en inkabb neveznem tiszteletnek a masik emberek irant.

2015. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért is zavar, hogy a csaj a srác ölébe ült? Nem vagy egy kicsit féltékeny?! Dehogynem.


Elkapta őket a hév, most mi van ebben?


Velünk is előfordult, pedig nem vagyunk tinik (24 és 30 évesek), majdnem felfaltuk egymást a vinyón. Ránk senki nem szólt - mintha bármi köze lenne hozzá, mit csinálunk.


Amúgy, ha nem tetszik, el lehet nézni másmerre, mert a másik bámulása legalább olyan tahóság, amúgy.

2015. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17-18 eves taknyokra, de igen rajuk vagyok feltekeny.
2015. jan. 20. 13:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a bajod konkrétan? Az hogy boldogok és neked nincs senkid akinek az ölébe ülhetsz és megcsókolhatod? Ha meg nem irigységről van szó, akkor mit zavar? HA NEM TETSZIK, NE NÉZZ ODA és kész.
2015. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kepzeld, van :) Es boldog vagyok vele :)

Engem csupan az emberi normak megsertese zavar, foleg miutan megkertek oket hogy fejezzek be, es konkretan lef.stak hogy mas is van rajtuk kivul a buszon.

2015. jan. 20. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!