Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok róla? A viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok róla? A viselkedéséről. (többi lent) 14/L 15/F

Figyelt kérdés
Tegnap voltam strandon...és mikor fent vártam a csúszdánál elém engedett egy fiú majd megkérdezte hogy hívnak ismerkedtünk mi egyéb...utána mondta maradjak vele a tóban maradtam is dumáltuk ilyenek...kövekkel dobáltuk a bóját ami a vízen úszott lekötve a talajhoz...és megölelt hátulról... majd elmentünk ugrálni az ugrótoronyból kérte ugorjak vele egyet de nm akartam és előbb le ugrottam de megcsúszott a lábam és nem fejest ugrottam amit akartam hanem hasat :/ leugrott ő is... mondta ez szép hasa volt elmondtam neki h megcsúsztam és mondta had nézze a hasam ennek nincs semmi baja... nem látszik semmi...visszaúszkáltunk közben elterelte a figyelmemet és a tóban lemerült és a nyakába vett... én nem nagyon akartam...és lementem körülbelül ez 3x történt meg...majd csúszdáztam egyedül...mert ő már nagyon fázott és nem akart jönni fel a szélbe...leértem a tóba...és fáztam behívtam őt is...erre már remegtünk mind2-en de nem akartunk kimenni és az ölébe húzott nem ellenkeztem...megölelt hogy ne fázzak... beszélgettünk közben...majd megfogta a kezem...később már mind2-őt... megöleltem 2x körülbelül és a fejünket egymásnak döntöttük...majd utána jött az anyja...h mennek...hát felálltunk mind2-en az anyja hozott törülközőt és mondta hogy nyugodtan törülközzek meg de nekünk is volt nem is olyan messze volt a helyünk a parton így hát mondtam hogy köszönöm de nem vagyunk messze és ott megtörülközök...
2012. aug. 27. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi különös....
2012. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hamar beadod majd a derekad.De hát mindenki más.Te ilyen vagy.
2012. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bejössz neki, kész ennyi
2012. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Látom sikerült lerövidítened a szöveget, egyébként még mindig nem értem, hogy mi a kérdés.. tetszel neki, ennyi
2012. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? tetszettél neki
2012. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jó úton haladsz :P

azért kis lecsefecse után kezedet megfoghatja, öledbe ülhet nézegetheti a hasad. Bugyikád nem húzta le egy kicsit?:D

2012. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!