Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítenének? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenének? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
6 hónapja együtt vagyok a párommal és nagyon jó a kapcsolatunk, és szeretjük egymást. Az első kérdésem: van egy húga, vajon miért gyűlöl engem? .... A probléma csak az hogy nagyon távol kerülnénk egymástól éretségi után. Ti mit tennétek? Szakitanátok és nem ragadnátok meg vagy igen?

2015. jan. 19. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyire kerulnetek tavol?
2015. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
200km
2015. jan. 19. 21:31
 3/5 anonim válasza:

Első válasz: valószínűleg azért, mert eddig a barátod javarészt vele foglalkozott, most pedig hirtelen mással (vagyis veled) tölti inkább szívesen az időt, és úgy érzi, kicsit kisajátítod magadnak őt.

A második: Tudom, hogy nem segít sokat, de ahogy érzitek. Ha nagyon jóban vagytok, és szerintetek ki fogja bírni a kapcsolatotok a széthúzást ennyi időre (habár ennek nem túl sok az esélye), akkor érdemes megpróbálni.

De ha nem, akkor talán jobb szakítani.

2015. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne beszélj a húggal. Vessz össze vele. Én is így vagyok. Jól élek. Sose kell vele találkoznom
2015. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Harmadik kommentelőnek köszönöm, a negyediknek üzenem hogy szereti a húgát és én is, csak ő nem engem
2015. jan. 20. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!