Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá az exem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá az exem hogy ne mondja el a páromnak övé a gyerek? Milyen észérvek segítenének?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl büszke rá de összejöttem egy kicsit az exemmel. Terhes vagyok lehet tőle. Már lezártam azt a kapcsolatot nem volt jó sokat veszekedtünk a mostani párom kedves rendes. Ezért is sajnálom hogy kiszúrtam vel. Bár az övé is lehet a baba de a lényeg hogy nagyon várja el is tudnánk vele tartani míg az exem nem dolgozik ez is volt az egyik oka hogy szakítottam. Hasonlítana is külsőleg ebből sem lehet baj. Csak félek hogy el kezd számolgatni és vissza akar majd szerezni ezért elmondja a páromnak. De nem jó apa vannak gyerekei egyikkel sem törődik. Azt sem mondta el hogy lefeküdtünk párszor hátha ezzel is meg tudnám győzni. De nem tudom pontosan mit mondjak neki.

2012. dec. 13. 12:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:

Hát max lapítani tudsz és reménykedni hogy nem jut eszébe elmondani.

Mert ha felhívod rá a figyelmét hogy figyu ne szólj már a pasimnak erről..nos akkor már bosszúból is szólni fog vagy zsarolni ezzel.Annyi eszed lehetett volna hogy védekezel ha már félrekettyintesz.

Mindenesetre az lenne a tisztességes ha te megmondanád a párodnak hogy megcsaltad, és hagynád elmenni őt.Nem várhatod hogy más gyerekét nevelje.

2012. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
86%
Milyen ember vagy te? Milyen nő? Milyen társ? És milyen anya akarsz lenni, ha még az apa személyét illetően is hazudsz? Súlyos problémáid vannak, és nem az, hogy hogyan verj át még jobban még több embert! Nézz tükörbe és mondd meg, kit látsz?
2012. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
80%

Tehát a rendes kedves párod nyakába lehet akasztani a zabigyereket, mert őt hülyére lehet venni, míg kefélni meg a régi, undorító pasival lehet.

Csodálatos.

2012. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
78%

"Hasonlítana is külsőleg ebből sem lehet baj."

Mekkora hülyeség attól még egy sima vérvételen is kiderülhet.

Mond el az igazat, hazugságban akarod nevelni a gyereked?

Szétmentek aztán még gyerektartást is kérnél más gyerekére, elég gusztustalan.

2012. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:

Pff... Szegény párod!

Nem elég, hogy megalázod/tad a tudta nélkül, még ki is akarod használni! " de a lényeg hogy nagyon várja el is tudnánk vele tartani míg az exem nem dolgozik"

Mondd el neki. Ne alázd meg még jobban. Az írásod alapján még szégyenérzeted sincs. Milyen nő vagy te?

2012. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

Nem fogom többet megcsalni, csak egy botlás volt. tudom hogy az exemmel nem lehet a jövőt tervezni mert nagyon sok hibája van bár máskor meg teljesen más ezt szereetem benne de hosszú távra nem jó.

A páromat nem fogom megcsalni majd megteszek mindent érte. Az is lehet hogy az övé a kisbaba de az ő érekét is nézem jobb egy ilyen apával.

2012. dec. 13. 12:37
 7/67 anonim ***** válasza:
77%

Tehát a következő, jó esetben 20-30-40 évet hazugságban akarod leélni a párod mellett.


Hát a jellemosztásnál nem álltál kétszer sorba, az biztos.

2012. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:
Van szégyenérzetem nagyon sajnálom. De attól még nem akarom elszúrni az életemet sem a kisbabámét. Rá is gondolnom kell. A páromnak sem lesz belőle baja szeretni fogom és megteszek mindent hogy boldog legyen. Az is lesz most is az nem kell egy hiba miatt mindenkinek szenvedni
2012. dec. 13. 12:39
 9/67 A kérdező kommentje:
Nem hazudok csak eltitkolok valamit. Majd én együttélek ezzel lerendezem magammal tudom hogy így lesz jobb a kisbabámnak is. Ez a lényeg. Engem anyám elhagyott én jobb anya akarok lenni
2012. dec. 13. 12:40
 10/67 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy ribanc vagy. És még a párod nyakába akaszkodnál a gyerekkel. Szép! A legjobb az lenne, ha tényleg utánaszámolna az exed és kiderülne az igazság. Addig meg úgyhogy sem fogsz mást tenni, mint lapítani és játszani a hűséges barátnőt és anyukát.
2012. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!