Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném ha segítenének hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha segítenének hogy egy kicsit jobban oda figyelne rám és nézné az érdekeimet és ha valami rosszat csinál az mennyire fáj. Hogy áljak hozzá? "Megbeszélni" válaszokat ne irjatok mert reménytelen.

Figyelt kérdés
10 hónapja együtt vagyunk nagyon ritka mikor megegyezünk valamiben sex, szerelem, vonzalommal nincs baj csak nem veszi észre hogy hiányzik a törődés az odafigyelés a gyengédség igaz durva természet vagyok de ha látnám hogy másképp fordul hozzám akkor én is engednék, de ilyen vagyok és nem engedek míg ő nem fog.

2012. okt. 22. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A nyakamat rá, hogy mindig megalázkodsz előtte!

Nem így kell, állj a sarkadra, és mond el mi a gondod!

Ha nem akar meghallgatni akkor komoly gondok vannak már.

2012. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát most megfogtál igen igazad van sajnos.
2012. okt. 22. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!