Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a leghosszabb időtarta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leghosszabb időtartam ami egy kapcsolatotok után "gyászolással" telt?

Figyelt kérdés
Én már kicsit több mint két éve nem tudok túl lenni az exemen.. A négy éves egyetemből két év ráment erre, rá se tudok nézni másra. Nyugtasson meg valaki hogy nem csak én jártam így... Semmi kedvem ismerkedni, visszautasítottam pár nagyon kedves embert csípőből és nagyon unom már az egészet.
2015. jan. 20. 01:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
másfél éve tart
2015. jan. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az sem semmi
2015. jan. 20. 01:22
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

nekem 4 hónapja lett vége a 8 hónapos kapcsolatomnak, halálosan szerelmes vagyok mai napig a lányba.

és tudom, hogy soha nem fogom tudni őt elfelejteni.

többször próbáltam az öngyilkossággal is, de sajnos nem jött össze.

mai napig, sóvárgok utána, szeretem és nem megy a lemondás, sem a továbblépés.

2015. jan. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekem négy és fél éves történetnek lett vége. Öngyilkosságra azért nem vetemedtem, de kapcsolatok terén nem állok sehogy sem és nem tudom mikor fogok már készen állni..
2015. jan. 20. 01:35
 5/21 anonim ***** válasza:
örülök, hogy nem csak én basz0m el a legjobb éveimet ilyenekkel
2015. jan. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

# 5


Ugye? :D Nekem is ezzel telik a húszas éveim eleje, de nem sikerült senkinek kirángatnia belőle.

2015. jan. 20. 01:40
 7/21 anonim ***** válasza:

háát kérdező..



nekem csak fél év volt, és több mint 2éves volt a kapcsolat.engem dobtak.

aztán jött más, ott ment sok rossz,átverés stb. de már azon is nagyjából túl vagyok, pedig az is több évig ment. de ott valószínűleg,túl sok rossz volt, végül nem volt mit bánkódnom rajta. pedig nagyon oda voltam mindkettőért.

2015. jan. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

# 7


Tudom hogy tovább kéne már lépnem de a másik énem nagyon nem akarja. Pedig nagyvárosban tanulok, van itt egy csomó klassz csaj, még sincs kedvem elhívni senkit randira, minden közeledést elutasítottam és aszalódok a saját levemben.

2015. jan. 20. 01:51
 9/21 anonim ***** válasza:

Ez baromi nehéz...:/ engem tavaly nyáron fogott meg egy srác, futó kaland volt, de azóta sem érdekel más...tiszta röhej...pedig én nem vagyok egy ilyen melankolikus, magába forduló hülye nő, aki évekig sirat bárkit is...nem is értem ezt...mintha kiölte volna belőlem a szexualitást...hiába látok egy helyes srácot a buszon, metrón, villamoson...ránézek, megállapítom, hogy helyes és kész, tovább nézek...nem érzek semmit, nem kattan semmi, nem akarnám megismerni...

Ha a szex eszembe jut, akkor csakis vele vagyok képes elképzelni...és ez baromira dühítő, és idegesítő...ja és nem mellesleg elképzelni sem tudom mikor mászok ki ebből a "rabul ejtett" állapotból...ahhh, őrüleeeeeeeeet!!!! :D

2015. jan. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Egy kicsit vigasztal hogy nem csak én vagyok ilyen lúzer :)
2015. jan. 20. 02:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!