Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha nekem a teltebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nekem a teltebb keblű lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nyilván nem csak cici alapján választok párt magamnak, de jobban vonzanak a nagyobb mellű lányok, mint azok a csajok, akiknek alig nagyobb a cicije, mint az enyém, értitek. Az se gáz, ha valakinek kis melle van, sőt! Tudom, hogy sok pasi lenne vevő rájuk is, bőven vannak srácok, akiknek inkább az jön be jobban, ha egy lánynak kicsi cicije van. Haveri köröm pl full ilyen, mindenki az ilyen szúnyogcsípés-méretű ciciket szereti, szerintük a görögdinnyék egyenesen visszataszítóak. Nem merem felvállalni előttük, hogy nekem pont az tetszik, ha egy lánynak dús, telt keblei vannak... Szerintetek is gáz? Vagy vannak még olyan pasik, mint én?

2014. dec. 31. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem gaz, tipikus pasi. Bar azert a szunyogcsipes mell kifejezes eleg serto.
2014. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Elnézést, nem akartam megsérteni senkit sem, de nap mint nap hallom az ellenkezőjét a haveroktól, hogy a telt mellű lányokat hasonlóan sértő jelzőkkel illetik, mint pl. "tejcsárda" vagy azt mondják egy formás kebelre, hogy "tőgy" meg mittomén, miközben olyan lányokat magasztalnak az egekig, akiknek jóformán még melle sincs, sőt, gyakorlatilag olyan alkatuk van, mint a kisiskolás lánykáknak, és gondolatban ilyenkor sokszor hozzáteszem magamban, hogy azért azt a szúnyogcsípést aligha lehet cicinek nevezni.

De nem állt szándékomban ezzel megbántani másokat, elnézést, ha mégis megtörtént.

2014. dec. 31. 10:14
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem gaz de mindjart leoltanak a lányok hogy felszínes vagy,attol eltekintve hogy ők a jokepű,magas,szeles vallú pasikat veszik eszre..
2014. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
UTOLSÓ JÁR A KEKSZ!
2014. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

dehogy gáz, jogod van hozzá :D én speciel a nagy farkakat preferálom (nem ez a fő szempont természetesen) de ha ezt kimondom, akkor úgy megkapom a magamét egyesektől, hogy csuhajjj


amíg nem bántasz senkit az ízlésed miatt, az teljes mértékben a te dolgod.

2014. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

*bocsi, az kimaradt, hogy nehogy már amiatt ne legyen olyan barátnőd, aki tetszik neked, mert a haverjaid előtt ciki lenne... :D


ráadásul "ciki" vagy "gáz" mell nem létezik :)

2014. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

akkor ciki meg gáz farok se létezik?

Na ugye..

2014. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7es, igen, szerintem ciki, meg gáz farok sem létezik :)

ugyanúgy, mint a mellméretnél, az illető nem tehet róla. szóval ilyenkor nincs értelme "cikiségről", "gázságról" beszélni. de szerintem értelmes embereknek ez egyértelmű.

2014. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát már nem is azért, de a legtöbb férfi - engem is beleértve - a nagy melleket szereti. Pont hogy a barátaid ízlése furcsa, sose értettem az ilyet.
2014. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
D KOSÁR! D KOSÁR! D KOSÁR!
2014. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!