Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kis nyafi meg nyűgös barátnőm akkor menstruál? Inkább nem kérdezek rá mert szerintem levenné a fejem

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Esélyes, de Nem biztos. Nem kell mindent a havira fogni.
2014. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Én előtte héten már nyűgösebb vagyok, mert akkor van a pms, a premenstruációs szindróma, mikor már épp annyira felborul a hormonszint, hogy nyűgösebb legyen az ember ha erre hajlamos. Egyébként szerintem simán kérdezz rá, és ha eszik csokit, mert nem diétázik, akkor vigyél neki mellé, hogy úgy érzed biztos jól esne neki. Vagy leharapja a fejed, vagy nem.. :D Egy próbát megér.
2014. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez itt a reklám helye MagneB6 femina!!

Plusz tabletta, én igazán gyilkos hangulatban vagyok mikor tart pms, meg őrjöngők, és bőgök, és nem szeret senki, mióta erre rá leltem, nem mondom, hogy én vagyok a legboldogabb, de rengeteget segít...

Amúgy nekem a fokhagyma is gyógyír, de persze nem ez volt a kérdés, a csoki is gyógyír, meg a finom jégkrém és fagyi..

2014. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!