Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kölcsönadnád a párodnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönadnád a párodnak a kocsidat?

Figyelt kérdés

Nem éltek együtt, nem vagytok házasok csak jártok.

Nem tudom ki hogy van vele de én nem szívesen hagyom hogy más vezesse az autómat, főleg ha nem vagyok ott. Nem egy nagy értékű az autóm de sokat kellett dolgozzak érte és nagyon féltem. Anyámat is inkább elviszem autóval minthogy kezébe adjam a slusszkulcsot.

Egyébként nincs barátnőm.


2015. jan. 20. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen oda. Havernak is van, hogy oda adom. Barátnőnél meg jó pont is lehet :)
2015. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

attól függ h milyen ember a másik

pl az exemnek bármikor mert ö biztonságosan és jól vezet nem beszélve arról h autószerelő :-)


a mostaninak nem

nincs jogsija és amúgy meg nem olyan akinek való lenne a vezetés, kapkod, nem figyel, bizonytalan

próbáltam már vezetni tanítani ....

de mondtam neki h inkább ne dobjon ki pénzt a jogsira

2015. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ott a kulcs vigye ha kell neki
2015. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én is odaadnám neki.

bízom benne. Félteném a kocsit, de ugyanakkor szívesen adnám át a kulcsot, mert tutira, hogy jó pont, és jólesne neki :)

2015. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, odaadnám. Ha történne is a kocsival az sem igazán érdekelne, csak egy autó. Viszont, ha szüksége van rá a barátnőmnek nem mondanám, hogy menjen gyalog, vagy busszal.
2015. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, az én régi pasim, akivel nem is voltunk komoly kapcsolatban, csak élveztük egymás társaságát, minden zokszó nélkül megengedte hogy vezessem az akkor vásárolt vadi új kocsiját.( és nem, nem a pénze miatt voltam vele, hanem mert eszméletlen párost alkottunk az ágyban )
2015. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen komoly a kapcsolat, hogyan vezet.

Ha egy komoly kapcsolatról van szó és normálisan vezet, akkor igen, odaadnám.

Ha csak menőzni akarna vele, meg száguldozni, akkor nem adnám oda.

2015. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én is odaadnám, ha tudom, hogy jól vezet. Csak egyvalamire hívd fel a figyelmet, ha tankol, akkor benzines autóba csak benzint, dízelbe pedig csak gázolajat tankoljon. Ne aggódj nem lesz semmi gáz. Jobban vigyáz rá, mint azt gondolnád. :D
2015. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én kölcsönadnám,ha már együttlakunk X ideje és tudom, hogy van vezetésben tapasztalata. De mástól én nem kérnék autót,mert félteném, hogy másét rontom el.
2015. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jelenleg sem nekem sem a barátnőmnek nincs jogsija/autója, én az idén tervezem mind2-t...pénz van rá, csak nem nagyon mozgat meg, mert nem tudok aludni a HÉV-en ha vezetek :D


ha lenne jogsija és kocsim simán odaadnám miért ne?

informatikus vagyok nem szeretem ha valaki a gépemhez nyúl...apámnak néha kölcsön adom filmezni valamelyik laptopom, de akkor is azért van bennem egy kis félelem, hogy történik valami vele...de pl a barátnőm simán használhatja bármelyiket...vele valahogy olyan a kapcsolat, hogy simán rábíznék bármit és ha tönkre is menne nem ugyanaz az érzés lenne, mintha más által ment volna tönkre...4 gépem van 2 kölcsönben másnál, 2 nálam, ha a kölcsön adottak tönkre mennének zavarna, de ha az ami nálam van (2 komolyabb nem olcsó gép) tönkre menne a barátnőm által az nem nagyon zavarna...ha totál kárra tenné a kocsim igazából az sem zavarna...de ha más tenné, na az eléggé...nem tudom pontosan érthető e a dolog, de vele más a kapcsolat mint a többiekkel...2 olyan ember van akikre félelem nélkül bármit rábízok és ha tönkre teszik nem zavar annyira mintha más tenné tönkre, az egyik a barátnőm, a másik a legjobb barátom...


ja és azt mellétenném, a saját húgomnak nem adnám kölcsön a kocsit, mert benne nem bízok meg :D

2015. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!