Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kölcsönadnád a párodnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönadnád a párodnak a kocsidat?

Figyelt kérdés

Nem éltek együtt, nem vagytok házasok csak jártok.

Nem tudom ki hogy van vele de én nem szívesen hagyom hogy más vezesse az autómat, főleg ha nem vagyok ott. Nem egy nagy értékű az autóm de sokat kellett dolgozzak érte és nagyon féltem. Anyámat is inkább elviszem autóval minthogy kezébe adjam a slusszkulcsot.

Egyébként nincs barátnőm.


2015. jan. 20. 12:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 PearlDiver ***** válasza:

Barátnőm nem tud vezetni, így egyértelmű, hogy nem.

De ha tudna, akkor csak úgy adnám oda neki, hogy előtte többször megyünk együtt úgy hogy ő vezet én meg mellette vagyok, nagyobb távokat is. Ha látom hogy biztonsággal irányítja az autót, akkor rábíznám.

2015. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Simán odaadnám ha lenne. Ő mondta, hogy ha kell, használhatom a kocsiját.
2015. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!