Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak, lehet ebbol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, lehet ebbol valami?

Figyelt kérdés

Van egy lany akit szeretek, reg ota udvarlok neki, vegre nincs egyutt a baratjaval, szilveszterkor szakitottak, de szota beszeltek es tobbszor mondta a srac h vege. Lany is gondolkodott a szakitason mert rossz volt a kapcsilat de a pasija gyorsabb volt es lesokkolta. Tobbszor sirt es megakarja verni a pasinak a csajat. Azt mondja h szereti a sracot es rossz nelkule.. de osszejarunk es 5x aludt nalam es 3x lefekudtunk. Nem akar sokszor talalkozni velem mert nem akar erezni irantam senki irant amugy. Egyedulallo akar lenni h ne kelljen beszamolni stb.... amikor itt van akkor bujik hozzam es megcsokol. Tudom h szexhianyban szenvedett mert nem volt a pasijaval surun. Tudja h kapcsolatot akarok tole, mondtam is meg irtam is neki. Tudja h szeretem ot! Valaki hasonlo hekyzetet ismer? Mit gondoltok errol? Velemeny? Tanacsokat varok..... Nagyon akarom ot csak az ex :(


En 26f ő 22 L


2015. jan. 20. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen jó egy r*bancba beleszeretni....Arra nem gondoltál, hogy ha veled lesz, és éppen távol leszel egy munka miatt pl, akkor ugyan így megcsalhat? Fuck Logic..
2015. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te szerintem pótlék vagy neki..Főleg ha már le is feküdtetek..Hát nem tudom,én nem hiszem,hogy akarnék egy ilyen lánytól kapcsolatot.


Azért bújik hozzád,mert szakítás után van,és szeretett hiánya van,jól esik neki ha valakihez odabújhat..


Hagyj neki időt,hogy túl legyen az exén.Addig szerintem úgyse lehet köztetek semmi komolyabb.Ne nyomulj rá túlságosan,nem hiszem h arra most vevő lenne.

2015. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
o.O
2015. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nincs túl a szakításon,ezért vagy idővel jobban megszeret vagy csak egy menekülés voltál a régi kapcsolat kudarcai elől.Szerintem ehhez idő kell,hogy túl tegye magát.
2015. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!