Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyígni akarok, lehet, kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyígni akarok, lehet, kicsit megfeküdte a gyomrom a párkapcsolatosdi?

Figyelt kérdés

Elegem lett abból hogy 1 éve egyedül vagyok, mielőtt mindenki a fejéhez kapna, időre nem sok... De az utóbbi 6 hónapban legalább 3x csúszott ki a lábam alól a talaj párkapcsolat témában.


Ebből kettő szeretnék megemlíteni:


1. 2 hónapnyi beszéd, ismerkedés, minden rendben, randik tömkelege, majd egyik este megtörténik ami megszokott, mikor két ellentétes nemű egymás mellett alszik. (minden a legnagyobb rendben), másnap megkapom az hogy nem tud szeretni... na puff, jolvan túlteszem rajta magam


2. Most szilveszter óta minden királyság egy másik lánnyal, kölcsönös érdeklődés. Ezek után randi stb, most ott tartunk 1 hete nem keres, tehernek/kellemetlennek érzem mikor felhívom, pedig semmi jele nem volt, minden tényleg rendben. De bumm és leszarja a fejem...


Most legszívesebben homokos lennék, mert elegem van... mindenből is mindenkiből. Függetlenül hogy állandóan csak ott vagyok hagyva, és azt sem tudom miért... lelkileg nagyon összetör, és már teljesen kész vagyok. Még szerencse hogy nem fordulok be, csak hót ideg leszek, de tiszta szerencsétlennek érzem magam...


Miért van ez így, hölgyek véleménye érdekelne... egyik percről a másikra ráhagytok mindent a másikra? mindent szó nélkül? Egyszerűen nem tudok kiigazodni semmiben....



#nyígás #tök tele
2015. jan. 20. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Mi az hogy nyígni?:-:-D

Bocs,de nem hallottam még ezt a szót

2015. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sírni, sajnáltatni magam.... :D
2015. jan. 20. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked vannak alkalmaid ember.

Csak nem jön össze párszor...

Folytasd mit cisnálsz, bár nem tom hogyan csinálod és majd lesz aki normális.

2015. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!