Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan nehéz megértenie, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nehéz megértenie, hogy nem akarok róla beszélni?

Figyelt kérdés
Barátommal aludtam és volt egy rossz álmom, amire felriadtam. Ő is felkelt a mocorgásomra és miután felriadtam hozott nekem inni és megkérdezte, hogy mi történt. Mondtam neki, hogy nem akarok róla beszélni, mert belegondolni is rossz volt. Ekkor azt mondta, hogy jó, majd átment aludni a nappaliba és egész nap nem szólt hozzám. Azóta várom, hogy válaszoljon legalább, de eddig nem tette meg. Miért?

2015. jan. 11. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Aha. Köszönjük Emese.
2015. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen :S
2015. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki. csak ő tud megérteni és ez csak egy álom, semmi komoly
2015. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert félt téged és kíváncsi rá, hogy mi bánt.

Megbízik benned, de ezzel ő azt érezte, hogy te nem bízol meg benne.

Megértem a barátod reakcióját, de mondjuk én eddig nem tartottam volna szószünetet.

2015. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megérteni könnyü. De ha tényleg a barátod, elfogadni már nem annyira!!!!!
2015. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha annyit mondtál neki h semmi csak rosszat álmodtál de inkább nem mesélnéd el, és ezt az egészet nem bunkó hangnemben tálalva, az értelmes reakciónak annak kellett volna lennie, hogy odahív magához, hogy búj hozzá...azért durva túlreagálás szerintem azért mert vki nem akar elmesélni egy rossz álmot, hogy kivonul a másik szobába aludni, és még másnap sem szól hozzád, legalábbis ha te normálisan beszéltél vele
2015. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kibékültünk, azért köszönöm! :)
2015. jan. 13. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!