Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a barátom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátom el kezdjen értem küzdeni?

Figyelt kérdés
Úgy van vele hogyha megbánt akkor én mindig meg fogok neki úgy is bocsátani mert tudja hogy mennnyire szeretem és nem akarok vele szakítani.Azt hiszi hogy csak ő mondhatja ki azt hogy vége van. L/17
2015. jan. 20. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező te annyira értetlen vagy, hogy még babázni se engednélek szülői felügyelet nélkül
2015. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt csinál veled amit akar, jóhogy nem tisztel.
2015. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán ha többé nem bocsájtanál meg neki olyan könnyen. De lehet, hogy akkor csak az derülne ki, hogy nem is szeret.
2015. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. Tanuld meg értékelni önmagad, kiállni a saját érdekeidért. 2. Ha ezt megteszed, automatikusan másik barát után fogsz nézni.
2015. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem fogom megérteni sosem, hogy miért van sok lány olyannal ki nem tiszteli és miért szarja le azt akitől tiszteletet is kapna ?

Talán azért mert a lányok nem bírjak azokat a srácokat akik jobban tisztelik vagy szeretik őket mind önmagukat ?Ha igen akkor önmagukat miért ne szeretik annyira, hogy egy olyan srácot keressenek ki legalább annyira tiszteli és szereti őket is mint önmagát és ez szerintem mint két félre igaz.


Ha mindenki legalább annyira tisztelné és szeretné önmagát mint a társát és fordítva annyira tisztelné és szeretné a társát is mint önmagát akkor :

- nem sok haszna lenne ennek a topiknak

- nem lenne több csak, hogy legyen nekem is valakim kapcsolat

- nem lenne több kihasználtság stb. stb.

( vagy mert tiszteletből nem használná ki a másikat vagy mert annyira tiszteli önmagát az adott személy és észreveszi mi folyik körülötte)


27f

2015. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!