Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég óta vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég óta vagyok együtt a barátommal, mégsem akar lefeküdni velem. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

A kérdést nem akartam a Szerelem, szex témakörbe írni, mert ott csak unatkozó tinik vannak általában.


Szóval a helyzet az, hogy pár hónapja vagyok együtt a barátommal, szex mégsem nagyon volt még köztünk. Szoktam nála aludni és ő is nálam, mégsincs szex, petting néha igen, de az sem mindig.


Kérdeztem már tőle, hogy miért nem akar, de csak annyit mondott, hogy nem nagyon szereti a szexet.


Én viszont szeretném nagyon, szerintetek mit lehetne tenni?


Ő 34, én 29 éves vagyok.


2015. jan. 18. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, őt nem is nagyon zavarja ez a köztetek lévő probléma. Ha hajlandó mélyebben beszélgetni a dologról, akkor érdemes lenne időt szánnotok rá, hogy kiderüljön, valóban sosem szerette igazából a szexet (azaz kvázi aszexuális...), vagy pedig valami konkrét oka van ennek, és régen nem így volt. Ha az utóbbi, akkor az októl függően lehet változtatni, megpróbálni megoldani a problémát. Ha pedig alapvetően a szexualitáshoz való hozzáállásotok, szexuális étvágyatok különbözik ennyire, akkor az 99%, hogy örökre így marad, és érdemes külön utakon folytatni.
2015. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktunk szexről beszélgetni, és szerintem nem is mondaná el az igazi okot. Volt amúgy már több barátnője is, nem tudom, hogy velük lefeküdt-e..
2015. jan. 18. 16:43
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

a szex nem a legfontosabb egy kapcsolatban, de az egyik legmeghatározóbb dolog.

Ha neki ilyen kicsi az étvágya, akkor döntsd el, hogy kell-e neked így is.

2015. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

Pedig az a kategoria, direkt az a neve is, ne ezt a kat.-ot hànyd össze légyszives!

Megkaptad a vàlaszt, nem szereti a szexet, vagy elfogadod vagy lelépsz, felnött nö vagy, nem tini!

2015. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát nem mondtál túl sokat a problémáról. Ha pettingeltek akkor könnyen lesz merevedése? Látni hogy élvezi valamennyire vagy csak kényszerből teszi? Ha egy egészséges férfi nem akarja a szexet akkor elsőkörben két dologra lehet tippelni: Vagy hormonális, egészségügyi prblémája lehet vagy láttam olyat is hogy a srác küzdött a mássága ellen. Kevés infót tudunk sajnos. Szed gyógyszereket? Volt valami hormonális kezelése régebben? (Ha megosztotta veled)
2015. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elkapott egy nemi betegséget és nem meri bevallani.
2015. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Szexuális étvágy közti különbségre nem gondolnék ha néhány hónapja vagytok együtt és még sosem feküdtetek le egymással. Ennyire "étvágytalan" egy pasi sem lehet... (hogy néhány hónapig egyszer se kelljen neki).

Ha tinik lennétek, azt mondanám, hogy még szűz és fél úgy együtt lenni veled. Mit tudsz az eddigi kapcsolatairól? Voltak még neki barátnői? Talán egyszer valamelyik csajjal nem jött neki össze, azóta komplexusos maradt... Vagy gyerekkorában molesztálták. Valami oka van, az biztos. Ha tényleg szereted és hosszabb távra terveznél vele, akkor adj neki időt, hogy megnyíljon.

2015. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerintem nem szed gyógyszert.


Meg nem hiszem, hogy van nemi betegsége, mert egyszer már szexeltünk, és akkor az se lett volna.

2015. jan. 18. 16:48
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, írtam, hogy volt már több barátnője is..
2015. jan. 18. 16:48
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Egy egészséges férfi állandóan szexelni akar, és ez a normális. Ha 34 évesen ennyire nem akarja, ott más gond van. Én biztos, hogy menekülnék.
2015. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!