Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem visz a szüleihez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem visz a szüleihez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet,hogy 9 hónapja vagyunk együtt a párommal.

Mi távkapcsolatban élünk,50 km-el egymástól.Valójában ezt szépen meg is oldjuk,mert minden hétvégén találkozunk...vagy én megyek hozzá vagy ő hozzánk.Én a szüleimmel élek,ő viszont egyedül. Szóval sűrűn találkozik a szüleimmel mikor itt van. Ő 1-2 havonta lemegy a szüleihez pár napra(egymástól 130 km-re laknak),de engem még egyszer sem vitt el,pedig lett volna,hogy szívesen elmentem volna és időm is megengedte.Nagyon jó lenne,ha már én is megismerhetném a szüleit,akárcsak ő az enyémet.

Igazából mondani elég gáznak tartom,ha ő ezt nem ajánlja fel.

Emlegetni szokta,hogy majd ha jössz szüleimhez stb...

De ez csak emlegetés. Szerintem 9 hónap után ,főleg hogy nagyon jól megvagyunk ez már jó lenne.

Nektek mi a meglátásotok? Miért nem szeretne elvinni?

Esetleg tényleg nekem kéne határozottan szólni?

Voltatok már hasonló helyzetben?


2015. jan. 21. 12:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 22/ lány vagyok.
2015. jan. 21. 12:33
 2/9 Jázi :) ***** válasza:

Lehet valami nem ok a szüleivel csak nem akarja elmondani.

Miért nem kérdezed meg tőle. Lehet tök egyszerű rá a magyarázat.

2015. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem akar bemutatni! biztos eszébe jutott már 1000x,mikor a te szüleiddel találkozott....
2015. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyi idő után érthető lenne, ha rákérdeznél. Ha emiatt besértődne, akkor az bibi, legalább magyarázatot adjon rá, ha nem, akkor miért nem.

Ha nem említed meg neki, és ő nem hív, akkor gondolkodhatsz ezen akármeddig. Kérdezz rá.

2015. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem részben emiatt is ért véget a kapcsolatom. A lány a szüleivel élt rendezett körülmények között, de egyszer nem mehettem le, a hónapok meg csak teltek és teltek... Na jó a találkozók is ritkultak a mi esetünkben...

Mindenesetre szerintem sokat elárul ha nem vállal fel a családja előtt...

2015. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A szülei tudnak rólad?

9 hónap után ez mindenhogy gáz. És igen, voltam ilyen helyzetben, igaz én nem vártam ki a 9 hónapot, kb. fél év után elegem lett abból, hogy nem vállal fel előttük, mert állítólag kellemetlen lett volna neki ez a téma.

2015. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából azt mondja komolyan gondolja a kapcsolatunkat,de úgy veszem észre még nagyon független akar maradni.

Lehet jól mondjátok páran...konkrétan megkérdezem tőle....szerintem már ismerjük annyira egymást,főleg mivel 2 éve barátok is vagyunk.

2015. jan. 21. 16:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Szülei tudnak rólam,egyszer futólag találkoztam velük,de semmi több.
2015. jan. 21. 16:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát kinek mi. Én 2 esetben találkoztam családtagokkal. Korábbi kapcsolatban 1 hét után, a mostaniban (ami már házasság) 2 hét után ismertem meg a párom családját.


Nekem nagyon nem hiányzott...még alig alakult ki a kapcsolat. Nem vágytam ilyesmire 1 éven belül.


Én a férjemet 5 hónap után mutattam be otthon, amikor már tudtam hogy komoly. (jegyben jártunk). Másik pasit nem is mutattam be, egyet sem, pedig volt majd 1 éves kapcsolatom is.


A ok egyszerű: azért nem mutattam be mást, mert egyrészt nem kell minden futó kapcsolatról tudniuk, minden pasit ismerniük akivel eddig vagy addig együtt jártam...Azt mutattam be akiről tudtam hogy vele élem le az életem.

Másrészt édesanyám is úgy gondolta hogy csak azt akarja megismerni aki elvesz, és a többi nem érdekli. Na meg már a férjem is meg anyám is rágta a fülem 2 hónap után, hogy hozzam el....:)


Csak azért írtam le, mert lehet hogy a te párod is úgy gondolja, hogy csak azt mutatja be akivel tervez a jövőben.

2015. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!