Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodik a szüleihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik a szüleihez ennyire a barátnőm?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt, és egyszerűen a családja fontosabb neki. Jó persze fontos az is, de mindíg azt mondja nekem hogy "én vagyok az első" Egyszerűen semmire se képes főleg a szüleivel szembeszálni. Persze velem tud vitázni, de ha az anyával kéne "mindíg azzal jön hogy nem akar vele összeveszni, meg nem akar vele beszélni jó neki az amit az anyaja mond" Múlthéten pénteken megigértem hogy ezen héten hétvégén együtt leszünk. Teljesen elterveztem a hétvégét, de erre tegnap mondta hogy nem tudunk együtt lenni, mert a szülei kitaláltak valami programot. Velük menni meg nem tudok. De ezt már nagyon sokszor eljátszotta Mondtam már neki párszor legyen már bátrabb, de egyszerűen nem hajlandó, képes lenne velem szakítani ezért. Persze a szülei is fontosak mert nem lehet tudni hogy, meddig lesznek de ez már nem normális dolog. Régebben elmentünk Egerbe, és nekem kellett beszélni a szüleivel hogy engedjék el, mert ő nem volt hajlandó, pedig nagyon jönni akart velem. Ő csak 1x beszélt velük de akkor azt mondták neki hogy, "nem" és elkezdett sírni. Velem van a baj de én már 17 évesen már kevésbé ragaszkodtam a szüleimhez. Azt szokta mondani hogy azért megyel a szüleivel mindenhova mert nem akar kimaradni a jó programokból. A helyesírásért bocsi de tabon vagyok. Ő 17 én 21

2014. szept. 13. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

17 évesen ez még normális

lehet te más voltál, de semmi fura nincs abban, hogy ragaszkodik hozzájuk

2014. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi ez lemaradt ma azt mondta hogy "soha semmit se fog megigérni ha nem tudja betartani" ezzel most a hétvégére utalt hogy nem mégse leszünk együtt
2014. szept. 13. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen ez még teljesen normális. Nem is értem mit vársz tőle. Ilyenkor még a család az első, ők tartják el, és ők adják a mindennapi közeget. Gondolom a saját lábán nem állna meg, és 17 évesen egy kapcsolatra tenni fel mindent kifejezetten ostoba dolog. Mindenkinek más a kapcsolata a szüleivel, az övé ilyen, vagy megszoksz vagy megszöksz. Úgyis változni fog idővel, ha 20-25 évesen is ez van akkor ráérsz idegeskedni miatta.


Amúgy valaki árulja már el, hogy a telefonról vagy a tabletről való írás miért jelenti automatikusan a helyesírási szabályok elfelejtését? Csak mert annyian hivatkoznak a különböző eszközökre az irományukat mentendően.

2014. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!