Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem visz sehova, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem visz sehova, nem is akar kimozdulni otthonról. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Nem dolgozik, nem tanul. Szeretem őt, és nem akarom elveszíteni, de nekem szükségem van, hogy néha elmenjünk moziba, vagy beüljünk egyet vacsorázni, kikapcsolódjunk. Nem kell sokszor, de eddig még egyszer sem voltunk sehol. Kimegyünk sétálni, néha találkozunk a haverjaival és ennyi. Mostanában kezdem megoldani egyedül, és eljárkálok szórakozni, vagy utazni. Ilyenkor ő van megsértődve, pedig mindig elhívom őt is.

Valaki hasonló helyzetben?

18/L 21/F


2014. dec. 23. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
voltam, de ott is hagytam a fenébe, ilyen fiatalon nem érdemes vele foglalkozni
2014. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
fizesd neki,ha meg csóró vagy te is,az sz*arügy...
2014. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Uszodába is szívesen mennél, vagy nyáron strandra?
2014. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozik, nem tanul. Akkor miből él? És mit csinál alapvetően, mit csináltok együtt? A gondolkodásán abszolút változtatnia kell, nincsen jobb dolog, mint a pároddal közös élményeket megélni. Az a gond, hogy egy ilyen kapcsolatnak borítékolható, hogy vége lesz, vagy pedig nem lesz sohasem teljes. Igazán megerőltethetné magát, és a vegetálásból az életre válthatna.
2014. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ha ő nem szeret kimozdulni, akkor max csak rá tudod erőltetni

kössetek kompromisszumot

vagy néha mégis menjen el veled valahova vagy sértődés nélkül engedjen el többet téged a barátaiddal

2014. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Elhívtam egyszer strandra, lett volna belépőnk úgy, hogy neki nem kellett volna fizetnie semmit, és nem akart jönni...azt mondta, hogy nem szereti a tömeget.
2014. dec. 23. 15:49
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb utóbb szét mentek. Nem tudom miért ilyen unalmas a fickó, de hogy erre nincs igénye... fura.

Amúgy nincs mit tenni, járj el nélküle, aztán vagy megy veled, vagy morog.

2014. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én is csak ezért szeretnék kimozdulni. Az élmények miatt, imádok visszagondolni rájuk.
2014. dec. 23. 15:51
 9/19 anonim ***** válasza:
akkor unalmas a gyerek meg te is,mivel rajta lógsz.
2014. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

mi is így voltunk, de én folyamatosan könyörögtem neki, hogy menjen el dolgozni, mert nem ülhet otthon folyton. 1 évig voltunk együtt így, aztán elkezdett dolgozni és minden megoldódott

így utólag ő is bevallotta, hogy igazam volt és tényleg jó ötlet volt, hogy elmenjen dolgozni

néha eljárunk moziba vagy ha valamilyen alkalom van vacsorázni, biztos, hogy sokkal jobb így, mint azelőtt volt, amikor azért nem mentünk, mert nem engedte, hogy mindent én fizessek szóval folyton otthon ültünk :)

16L 20F

2014. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!