Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Holnap megyek gólyatáborba,...

Holnap megyek gólyatáborba, szörnyen izgulok mert még sosem voltam ismeretlen emberekkel ismeretlen helyen 3 napig. (? ) többi lent

Figyelt kérdés
Minden hülyeség végig futott az agyamon hogy kiközösítenek, kinevetnek, csúfolnak, bántanak mert kicsit husis vagyok, elkezdtem már fogyózni de ez most lényegtelen... Hogy nyugtathatnám meg magam?? Nektek mi a személyes tapasztalatotok ilyen téren?? ... 14/L
2013. aug. 21. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, kb mindenki ugyanezt gondolja:D
2013. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te vadbarom, ne izgulj!
2013. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
...köszönöm:DDD
2013. aug. 21. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond :) Nem a külsőd alapján fognak megítélni, ebben biztos lehetsz. Legyél közvetlen és barátságos, akkor minden rendben lesz!! :)

Ez egy jó alkalom az ismerkedésre.

2013. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgyis mindenki részeg lesz, felesleges ilyeneken izgulnod.
2013. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gólyatábor??? Kicsit eltévedtek a szervezők... Gólyának az egyetemi elsőéveseket nevezik! xDD Nálunk középsuliban szecskák voltak a 9.-esek!


Na mindegy, nem ez a lényeg... Van valami betegséged? Szociális fóbia vagy ilyesmi? Nem értem mitől félsz... szerintem tökizgalmas, hogy új embereket ismerhetsz meg! :)

2013. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem egyetemi gólyatábor, itt nem lesz pia, meztelenkedés, erotikus feladatok.

Akkor meg mitől tartasz?

2013. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!