Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy hozzám egyetlen férfi sem illik?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 17:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha csúnya vagy antiszoc vagy, akkor igen.
2015. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha definiálod mit értesz az alatt, hogy ki illik hozzád pontosabb választ lehet adni.
2015. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Küldesz egy kepet? Kíváncsiva tettel..
2015. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mindegyik akit bevonzok magam mellé, el várja egy idő után, hogy háziasszony legyek. Nem akarok az lenni! Főzni, mosni takarítani a pasi után!! Ez nem így müködik szerintem! ÉS mindegyiknél ez jön ki egy idő után! Miért elfogadott hogy egy nő házi rabszolga legyen???
2015. jan. 21. 17:52
 5/22 anonim ***** válasza:
létezik
2015. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Gondolom nem próbáltál még minddel megismerkedni, így nem tudhatod. Én például nem hiszem, hogy ismerlek, tehát akár még én is passzolhatnék hozzád.

Olyan embereket látok boldog párkapcsolatban élni, hogy még én is meglepődök. A szomszédom pl. egy elég szerencsétlen gyerek, x-láb, fogyatékos tekintet, borzasztó állapotú fogsor, és emellé még buta is, mégis van barátnője, és számomra érthetetlen módon nem is annyira gáz a csaj.

Szóval kitartás, megtalálod te is a párod. Ha nem olyan egyszerű, akkor gondolom nem vagy átlagos, ami nem feltétlenül baj.

2015. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát az tényleg nem szerencsés, hogy eddig csak ilyen férfiakat vonzottál be, de megnyugtatlak, nem csak ilyenek léteznek. :)
2015. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát úgy tűnik az illik hozzád aki semmiben nem szorul rád... Olyat még nehéz megfogni
2015. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kérdező te soha nem akarsz főzni a pasidra?

Tudod a nők néha kedvességből is szoktak ezt azt készíteni a pasijuknak. :)

Ezzel még nem vagy szolga...

2015. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hogy képzeled el a házimunkád? Egyáltalán nem akarod csinálni, vagy igazságosan megosztani barátoddal?
2015. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!