Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikezdjek vele, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdjek vele, vagy inkább tartsam tőle a távolságot?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy srácot, nagyon aranyos, sokat beszélgetünk, és bevallotta, hogy szeret, de nemet mondtam, mert nem szerettem volna elhamarkodni. Most viszont úgy érzem beleszerettem.. Az egyetlen egy bökkenő, hogy sokszor iszik, lassan kezd visstaszokni a cigire is. Láttam már részegen, nem az a tipikus minden csajra rámászok.. Sőt. Nem tudom mi legyen.. Komolyan gondolhatja? Vagy csak arra kellenék? Nem akarok csalódni.. benne is.
2015. jan. 22. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
pár hét után szeret? és te mire mondtál nemet, arra h szeret?:D és ha cigizik? a pasim is cigizik, de egyáltalán nem zavar... kb 15 évesek lehettek, ebben a korban meg ne várj már egy komoly férfit :D
2015. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!