Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 300 km távolságot kibír egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

300 km távolságot kibír egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan?
2014. szept. 22. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Csak akkor, ha szeretitek egymást, ha meg tudjátok oldani, hogy hetente-kéthetente találkoztok, és ha hellyel-közzel átmeneti, tehát látjátok a végét, mikor költözhettek közelebb egymáshoz.


Ha ezek megvannak, simán... Nagyon sokan koleszosok... anno sokan koleszosok voltunk úgy, hogy se mobil, se internet, csak hagyományos levél. Sokan voltak sorkatonák is...


Szóval át lehet vészelni. :)

2014. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párom és köztem 200 km van és másfél éve vagyunk együtt boldogan. Mivel suliba járok, ilyenkor a két lakhely között, Pesten találkozunk, sokat beszélgetünk skype-on, és szünidőben elmegyünk egymáshoz. Ő 30, én pedig 24.
2014. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lilikécske ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
köztem és a barátom közt is 300 van és már lassan 9 hónapja boldogítjuk egymást.. bár kicsit nehéz,mert 2 hónaponta találkozunk pár napra de eddig nem volt semmi probléma
2014. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
500 km, lassan már 2 éve. Nem ezen múlik. Ha valaki tényleg szerelmes, akkor szerelmes lesz 20km-ről is, 300-ról is, 500-ról is.
2014. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Több mint 1200 km :) 1 éve vagyunk együtt és mai napig odáig vagyunk egymásért. Kb másfél havonta találkozunk de akkor fél hónapon át szinte éjjel nappal együtt vagyunk. Nem volt könnyű megszokni, de teljesen megéri. Nagyon szeretem. Ha szerelmes vagy akkor ez nem akadály. Sok sikert! 16/l
2014. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!