Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segitség.

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt távkapcsolatban. (hosszú tetézni miért nem vagyunk együtt még) Én 20 ő 26

Mivel távkapcsolatban vagyunk ezért a szex nehezebben valósítható meg. Ezért különböző játékokat találunk ki, amivel izgathatjuk magunkat. De főleg ő neki jó, mert neki csinálom.

Eljutottunk egy olyan szintre, ami nekem már nem menne. 1x megtettem, de többször nem akarom. Ez volt a hiba valahol, mert amint megtettem, utána megint kérte. De elutasítottam, mert nem bírnám lélekben. Veszekedtünk, sirtam... mire ö megenyhült és azt mondta "lenyeli" a dolgot azért mert hogy boldog legyek.

Azonban ma ismét felhozta, és teljesen kiakadt hogy nem csinálom. Ráadásul Ő nem akar velem beszélni.

Totál tehetetlen vagyok és csak pislogok. Nagyon szeretem és tudom hogy ő is, teljesen mások vagyunk a való életbe. De ez nagyon rosszul esett, hogy én mindent megprobalok tenni, de most ezt nem kaptam vissza és azt érzem kihasznál érzelmileg ebben.

Mit tegyek? Üljek a babérjaimon hátha megjön az esze? Nem írtam semmit, de nagyon bánt... :(


2015. jan. 22. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És miről van szó? Mit akar amit te nem?
2015. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy mást is beleavassak...
2015. jan. 22. 15:04
 3/12 Noren1989 ***** válasza:

Írd le neki ugyanezt ;)

Am meg nem lehetett volna vmi közelebb élő pasi találni ?

Análoztál, vagy mi ? Persze nem tartozik a tárgyhoz ;)

25/F

2015. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
#3as voltam, akkor beteg a pasid...azt nézi skype-on, ahogy mással d_gsz ????
2015. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#2

Jaaah, akkor old meg egyedül. Innentől 1000 variáció létezik. Minek kérdezel, ha pont a leglényegesebb infó "titok"?

2015. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#2 nem kerestem pasit akkor amikor összeismerkedtünk de annyira összeillettünk hogy végül egy idő után egymásba szerettünk. mindent leirtam, de... makacs nagyon. Az mindegy hogy mit... :)
2015. jan. 22. 15:07
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem dugok mással, szó sincs arról hogy mással csináljam. Csak amolyan segítő dologba.
2015. jan. 22. 15:08
 8/12 Noren1989 ***** válasza:
#3as voltam. Szóval nézzük csak reálisan: a kedvére teszel, neked nem tetsző módon, ha már ilyen titkolózás megy, meg félrebeszélés, akkor meg már aztán tényleg gáz van. Mi a jó Neked ebben ?
2015. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogy szeretem... ettől a rohadt dologtol eltekintve jól vagyunk. De most az egyszer tényleg nem akarok engedni neki...
2015. jan. 22. 15:14
 10/12 Noren1989 ***** válasza:

Akkor, ha mellette akarsz maradni, minek teszel fel itt kérdéseket ? Tudjuk, h úgyis rábeszél, ahányszor csak akarja. Innentől kezdve okafogyott a beszélgetés, kivéve, ha majd kidobod, és utólag azzal akarod magad vigasztalni, h te pedig gondoltál rá előbb is, de nem mertél lépni.

Kellemes szórakozást kívánok.

2015. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!