Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség kéne, FONTOS! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kéne, FONTOS! (? )

Figyelt kérdés

Röviden írom le.


2013-ban megismerkedtem egy lány iskolatársammal (nagy iskola, sok ember nem ismeri egymást), nagyon jóba lettem vele. 2 évvel járt felettem. 2014-ben érettségizett. A ballagásán áprilisban megpróbáltam megcsókolni (fél év ismeretség után). Visszautasított.

Szeptemberben összejöttem egy másik lánnyal. Viszonylag jól megvoltunk/vagyunk, de mostanában elég rossz a kapcsolatunk. Vele mindenféleképpen szeretnék szakítani, de főleg azért, mert egyszerűen nem tudom elfelejteni, és még mindig szeretem az első lányt.

December óta elég sokat beszélgetek azzal a lánnyal akit szeretek (az első). Felhoztam neki, hogy lenne-e újra esélyem nála. Azt mondta, hogy amikor visszautasított, ha nem lettem volna "erőszakos" (csak nem engedtem ki az ölelésemből, de az sem volt erős, volt mozgástere) akkor mg adott is volna esélyt akkor, mert akkoriban többször átgondolta. Azt mondta, hogy jelenleg is lát lehetőséget arra, hogy adjon nekem egy új esélyt.


Az lenne a kérdésem, hogy mivel növelhetném az esélyt arra hogy legyen új esélyem? Még az is megfordult a fejemben (ő is tudja), hogy ha ővele nem sikerül a dolog, akkor talán lemondok a lányokról és áttérek a fiúkra. (Nem írnám le részletesen, de a lényeg, hogy ha ez a lány abszolút nemet mondana, az kellőképpen elég nagy trauma lenne nekem ahhoz, hogy áttérjek)


17/F



2015. jan. 12. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az utolsó bekezdésed egy akkora hihetetlen baromság.

Folytasd, amit eddig, beszélgess vele, kedveskedj, és hívd el valahova. Ne nyomorgasd, ölelgesd túl erősen, úgy próbáld megcsókolni. Egyebet nem nagyon tudsz tenni.

2015. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki virágot vidd el kávézni és beszéljétek meg. Tuti nem utasitanalak vissza ha egy csokor rózsával a kezedben megjelennel
2015. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy azt mondta, amíg nem dönti el hogy ad-e esélyt, addig nem szeretne velem találkozni...
2015. jan. 12. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátnőddel mindenképpen szakíts akár elutasít a csaj akár összejöttök.
2015. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tervezem. Már akkor is terveztem, amikor még nem jött szóba hogy lenne esélyem.
2015. jan. 12. 20:47
 6/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Udvariasan nemet mondott.Jobb ha elmesz pszichologushoz.
2015. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!