Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak akik utólag megbánták,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik utólag megbánták, hogy túl sokáig kitartottak a diákkori szerelmük mellett?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a gimiben szövődő szerelmeket nem szabad "túlhordani" mert ezek aztán 99%-ban úgyis véget érnek a felnőttkor küszöbén és utólag sajnálni fogjuk a beleölt éveket, és a kihagyott kalandokat. Nyilván amig tart a kölcsönös szerelem nem kérdés, de utána..? Vannak ismerőseim akik gimiben jöttek össze, fősulin végig együtt voltak, együtt is laktak, papás-mamást játszottak, és most szakítanak, amikor vége a diákéveiknek. Rohadtul bánják a beleölt éveket.. Mikor optimális megszakítani ezeket a kapcsolatokat? Mi az a jel, amikor erőt kell venni és szétmenni?

2015. jan. 22. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Saját történetem tudom elmondani:

Első szerelemem azon a buszon ismertem meg amivel iskolába jártam. Már egyetemisták voltunk, amikor én 1 évre lehetőséget kaptam külföldre kimenni. Csak messze volt a hon és évi 2 látogatással nem váltottuk volna meg a világot. Sokan vállalták volna az 1 évet, távkapcsolatban, de akkor nagyon átbeszéltük a dolgokat, fiatalok voltunk, előttünk az élet, még bármi lehet. Nagyon szerettem, tele is sírtam a párnám, de túlettem rajtam, és maximálisan a tanulmányaimra tudtam összpontosítani.


Jó 4 évvel később egy másik városba költöztem, ahol mit ad Isten vele futottam össze. Kiderült, hogy nem is lakik messze. Eleinte barátok voltunk, de kiderült, hogy mi még mindig nagyon jó párost alkotunk. Így összejöttünk.


A szakítást, ha fájdalmas is volt, akkor sem bánom. Kellett nekünk az a különálló független idő, hogy önállóbbak legyünk és jobban átlássuk a helyzetünket.


28 N

2015. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
én megbántam. nem fogom leírni a storyt. a lényeg az ,hogy a "legszebb éveimet" rá áldoztam. 15-22 ... 7év.. a LEGSZEBB ÉVEIMET ELBASZTAM.
2015. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16-19 éves koromig voltam egy nálam 6 évvel idősebbel. Nem mondanám, hogy megbántam, mert nem volt rossz, de az utolsó év csak időhúzás volt. Nem hiszem, hogy jött volna másik lehetőség, ha szingli vagyok, sőt, nem is valószínű, hogy akartam volna újabb kapcsolatot, de talán egyedül jobb lett volna, mint vele. Ezután fősuli alatt szingli voltam, de végig voltak szexpartnereim, egyéjszakás kalandom viszont sosem volt, főiskolás partnerem se, és fősulis bulikba se jártam - pedig mások ezzel írják körül a gyönyörű főiskolás éveket, hogy hullarészegek heti 3x, és a kolifolyosón dugják őket, akinek épp sikerül róla lebeszélni a bugyit.
2015. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Nem bántam meg! Most várjuk a második babánkat! :)


De sajnos sokaknak nem jön össze...

2015. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Sok irigy meg lepontozza az utolsót. Meg engem is. :D
2015. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!