Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok megmaradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megmaradni egy lány mellett sem?

Figyelt kérdés

Eddig akármikor volt barátnőm előbb-utóbb unalmassá vált számomra a kapcsolat. A kapcsolataim közben mindig beszélgettem lányokkal és velük sokkal jobban elvoltam.Jelenleg együtt vagyok egy lánnyal 4 hónapja (de volt egy 3 hetes kihagyás mert megtetszett "A" személy) de már unom. Most elutazott és ma is beszélgettem 3 lánnyal köztük van "A" is ...Miért van az hogy együtt vagyok ezzel a lánnyal,pénteken találkozok "B"-vel de közben "A"-ról ábrándozok ?

Mással is van ilyen hogy nem tud megmaradni egy lány mellett ?


Ha érthetetlen a megfogalmazás elnézést kérek :)

Remélem nem sok választ kapok hogy "gusztustalan vagyok" stb.. nem tehetek róla :(



2015. jan. 20. 23:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
11%

ri*anc kélek!


"Remélem nem sok választ kapok hogy "gusztustalan vagyok" stb.. nem tehetek róla :("


ha nem néznél másokat hülyének, akkor szarnék a fejedre, de ez a képmutatás netovábbja. szinte biztos vagyok benne, hogy egy mama kedvence, életképtelen pincelakó nyakszakáll vagy, aki csak egy kis figyelemre vágyik interneteken, azért írtad, amit.

2015. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az igen hasznos választ,sokat segített :) remélem lesz valaki aki elmondja a tapasztalatait és lehetőleg az iq szintje nem valahol a 0 és 10 körül van :)

(Szerintem a kérdésre kéne válaszolni ..senki sem kérdezte mit gondolsz rólam :) )

2015. jan. 20. 23:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Őszintén minden bántás nélkül hány éves vagy?
2015. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
16..valamiért úgy érzem nagyon rosszul tettem fel a kérdést vagy nem tudom.. :/
2015. jan. 20. 23:38
 5/12 viktorvarga ***** válasza:
énis megunom mindig,de nálam aza para h nem fogok ki igazán jókat,csak ilyen sarjabbakat:)
2015. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nagyon... De az azért mert kan vagy de ez nem az hogy ráérsz csak szimplán nem esik le hogy az egy ().. Elmúlik pont ebben az időszakban
2015. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert unalmasak... Nem adnak semmi izgalmat számodra.
2015. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2015. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) jöhetnek még tapasztalok vagy tanácsok hogy most mit tegyek (utolsó..nagyon találó a zene :D jót mosolyogtam :) )
2015. jan. 20. 23:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne járj olyan csajjal aki nem fogott meg. Várd meg azt amelyik feltüzel. Bár ha ilyen sok csajjal szórakozol és mégsem fog meg egyik sem elég magasak lehetnek az elvárásaid....örülök h nem vagyok a jelöltjeid között, elég lehet neked megfelelni.
2015. jan. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!