Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig azt akarta, hogy menjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig azt akarta, hogy menjek utána külföldre, aztán közölte, hogy neki így jobb, hogy inkább hazajár?

Figyelt kérdés

Eddig azt tervezgettük a barátommal, hogy összerak annyi pénzt nyárig a külföldi melójával, hogy ki tudunk majd venni egy albérletet, és ha végeztem a sulival, kimegyek én is, és ott költözünk össze. Keresek valami munkát kicsit jobb, mint alap nyelvtudással, és közösen fizetünk mindent.

Most viszont amikor utoljára hazajött elbizonytalanodott, még nem tett félre semennyit arra hivatkozva, hogy még a jogsit ugysem fejezem be nyár elejéig, úgyhogy ugysem megyek még ki.

Aztán egy régi ismerősömtől tudom, hogy be lehet iratkozni kint olyan nyelvtanfolyamra, ami a kinti fizetésekhez képest egész jó áron van, és olyan szinten megtanítják a nyelvet, hogy bármilyen munkát képes leszek elvégezni, nem csak a mosogatást vagy takarítást. (dolgozhatnék a szakmámban is normális nyelvtudással 3x annyi pénzért..) És nem mellékesen esti tanfolyam, úgyhogy tudok dolgozni is mellette.

De teljesen ellene van, mert szerinte minden pénzre szükség lesz.. De igazából bármit mondtam neki, semmi nem volt jó, mindenhogy rosszul hozta ki az egészet, hogy ne kezdjem el az egészet inkább.

Utána meg, hogy neki sokkal jobb így kéthetente hazajárni hozzám, meg a családjához, nem is bírná ki kint sokáig, mert nagyon honvágya lenne stb.. Meg, hogy inkább itt M.o.-n, abban a városban ahol én lakok, itt vegyünk ki egy albérletet, mert neki jobb hazajárogatni.


Csak nekem tűnik gyanúsnak a dolog? Miért változott meg hirtelen a véleménye? Miért nem akarja, hogy én is kiköltözzek?

Tudtommal a munkája miatt nincs túl sok szabadideje, főleg nem arra, hogy esetleg másokkal ismerkedjen, vagy ilyesmi. De akkor mi ez a hirtelen váltás? Meg miért ellenzi, hogy iskolába járjak? December elején még nem ilyen volt...

3 éve vagyunk együtt, és több, mint fél éve dolgozik kint.

L20 ő F23


2015. jan. 12. 19:35
 1/1 anonim válasza:

ez nekem is gyanús... nem akarlak megijeszteni,de 2 lehetőség van:

1. vagy készül valami meglepire vagy hasonló,és nemszeretné h tönkre tedd azzal,h kiköltözöl

2.talán van valakije

szerintem ha 1-2 héten belül ugyanez lessz a véleménye,beszélj vele 16L

2015. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!