Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktathatnám le erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktathatnám le erről a barátom?

Figyelt kérdés

Szeretném az elején leszögezni, hogy nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást. A problémám egyedül azzal van, hogy imád cukkolni (állítólag aranyos vagyok ha morcos arcot vágok)


Olyanokkal, hogy akkor most találkozik egy régi osztálytársnőjével, megsétáltatják a kutyáját, meg elmennek futni (egy helyen laknak régóta ismerik egymást, szóval nem akkora para). Meg hogy van a szőke nagymellű alteregóm és vele szokott lenni mikor nem vagyok ott.


Szóval ilyen hú de sokat csajozom vigyázz mert kapós termék vagyok kaliberű viccek... Ennek ellenére tudom hogy hűséges és nem csalna meg, közös barátaink a gyerekkori barátai is, akik megerősítettek ebben, hogy ő tényleg nem a félrelépős fajta.


Gondolom így akarja felhívni magára a figyelmet, vagy féltékennyé tenni vagy nem tudom. De nekem ez tökre lelombozó, mondtam is neki de még mindig nem hagyja abba. Mit csináljak? Az adok-kapok játékokat nem szeretem. Valakinek ötlete?


20/L


2015. jan. 22. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémáid
2015. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is megvolt... leültettem, közöltem vele, hogy csöppet se zavar, ha van női barátja, de ha megkérhetem, ne hasonlítgasson össze vele, mert olyan érzés, mintha nem lennék elég jó neki és akkor minek jár egyáltalán velem?
2015. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtanulod ignorálni, egy idő után nem lesz neki szórakoztató.


23/F

2015. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
gyerekes és hülye is.S-zard le és ne vágj morcos pofit,egyszerűen nézz át rajta ha rájön ez e hülyeség.
2015. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vágj vissza valamivel és ne durcázz. Előbb-utóbb ő is érzi majd, hogy már fárasztó az állandó cukkolás.
2015. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!