Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik most nagyon rosszul, hogy a barátom nem jön át holnap?

Figyelt kérdés

Ma írtam egy nagyon nehéz és rossz vizsgát, csak az tartotta bennem a lelket, hogy hazajövök, pihenek, egyet alszok és átjön a barátom hétvégére, szombaton elmegyünk családostul kirándulni, stb.

A vizsgám egyes lett, nagyon rossz hangulatban vagyok, amúgy is ezer bajom van. Erre ma közli a barátom, hogy nem tud jönni holnap, mert akkor a húga egyedül lenne éjjelre, és úgy félne otthon (14 éves a lány), viszont szombaton nem leszünk itthon, így akkor leghamarabb vasárnap tud átjönni.

Jogosan esik rosszul? Vagy csak hisztis vagyok a vizsga miatt?


2015. jan. 22. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát 14 éves lányt azért még nem jó egyedül otthon hagyni szerintem. Szóval ez most így jött ki, azért ezt meg lehet érteni szerintem.
2015. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát egy napot még ki lehet bírni.
2015. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért egy 14 éves lányt én sem hagynék egyedül éjjelre.
2015. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj át holnap te hozzájuk.
2015. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

milyen suliba jársz te, hogy nehéz vizsgákat kapsz? Na meg 1est kapni? :S


Amúgy meg szép, hogy nem hagyja otthon a húgát.

2015. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na azért nekem furcsa...van valami gond a lánnyal,amiért őrizgetni kell,zűrös a kiscsaj?Vagy fél a mumustól? Már miért ne lehetne egy éjjelre otthon hagyni egy 14 éves lányt?! Otthon,és nem a nagyváros közepén...vagy a mai nyolcadikos lányok visszafejlődtek,és egy 5 éves szintjén vannak?

Ha jól emlékszem,én 11 lehettem,mikor simán elültem itthon egyedül éjjelre,ha szüleimnek programja volt.Ettem,ittam,tv-ztem és aludtam.Sőt,még az állatainkat is elrendeztem(elég sok van)de ez mellékes...lehet csak én látom rosszul a dolgokat és a mai világban egy 14 éves még pólyás.

Visszatérve a kérdésre, szerintem mond,hogy akkor elmész te hozzájuk és ellesztek hárman...bár ha nem hív...

Vagy pedig a másik megoldás,amit én használnék az esetedben, hogy kipihenem a sok stresszt, amit a vizsga okozott, kikapcsolódok, sokat eszek(csoki!)esetleg áthívom egy jó barátnőm filmezni.Semmiképp se rágnám magam azon,hogy miért nem jött a barátom, nem kell a + idegesség is,elég ami van.Fogd fel úgy a dolgot,hogy te sokkal jobban elleszel így is ,mint a barátod, és kész.

Egyébként fel a fejjel! :)

19L

2015. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miert nem mesz at te?
2015. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem. Átjön a barátod hétvégére, akkor mi az, hogy szombaton nem tudtok találkozni, mert nem lesztek otthon? Szombatra bezárnád a szobádba vagy mi?:D

Illetve ha nem is éjszakára, napközben átjöhet / te is átmehetsz, és akkor minden meg van oldva...

2015. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyetemre járok :D

A húga fél egyedül éjjel, egyébként én is tök örültem ilyen korban, ha enyém volt a ház :)

Nem tudok én átmenni hozzájuk, mivel mint írtam, családi program lesz, amire természetesen ő is hivatalos, de reggel indulunk és délelőtt van busza, így nem tudom, hogy ide tud-e érni mire indulunk. Ha nem, akkor nyilván nem fog a küszöbön ülni estig amíg haza nem érünk.

2015. jan. 22. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!